Wpis z mikrobloga

@kanapka_z_przeciagiem: To ja bym patrzył na - wycieki z silnika, dźwięk silnika, czy nie kopci jakoś dziwnie (na czarno/niebiesko), jak pojedziesz na jazdę próbną to pedał w podłogę i patrz jak turbina reaguje (powinna się załączać od 1900 albo od 2100 w tym silniki, nie pamiętam dokładnie), zobacz czy nie ma notlaufów (tj. czy przy załączeniu turbiny ciągnie jak powinien czy ślimaczy jak #!$%@?), obejrzyj go dokładnie od spodu i szukaj
@pluski: No chyba logiczne, że jak ktoś chce sprzedać auto i na nim zarobić to musi na zdjęciach być czysty i zadbany xD

@kanapka_z_przeciagiem: Myślisz, że gość będzie chciał tracić czas na wożenie auta na lawecie do mechanika??

Jak dla mnie zwykły Leon, pewnie miał ze 300-400k KM. Może miał lekkiego strzała w przod(lekkiego, bo po mocnym raczej nie opłaca się klepać auta wartego 6000zl) Jak wogóle chcesz po to
@kanapka_z_przeciagiem @fromasz56 załatwia ubezpieczenia przez internet. Po drugie powiedz handlarzowi ze jesli mówi że tylko zderzaki były malowane i ten sworzeń do roboty to niech kupi to oc a później dodasz to do kwoty jak okaże się że to prawda. Jak będzie pewny stanu auta to na to pójdzie jak powie nie to olej to gówno ;)
@Kejran pytałem go, mówi, że nie ma problemu. Ale właśnie po pierwsze chcę ocenić, czy w ogóle warto dalej cokolwiek robić w tym kierunku.
@wooks001 jak kupi na siebie, jak nawet nie ma pewności, czy przyjadę( powiedziałem mu, ale żadnych dowodów nie ma) a co dopiero, czy kupię.
@Kejran jeśli spisze umowę na Belga to automatycznie się stamtąd ulatniam. Nie chcę się w coś takiego bawić.
Tak samo, jeśli nie ma żadnych
@wooks001: Wogóle to spojrzałem na mapę i się uśmiechnąłem :) To zagłębie importu aut w każdej postaci z Zachodu. Można tam kupić fajne auta w fajnej cenie i fajnym stanie ale to nie jest raczej zabawa dla amatorów :P
Przód 100% robiony - nie założył po naprawie halogenów do zdjęć:) Silnik myty pianą aktywną stad te białe wytrawienia na filtrze oleju i bloku oraz głowicy, nie domyty ganet oleju - może świadczyć o przedmuchach do korby i mógł być lany motodoktor coby go doszczelnić (uważałbym i sprawdził czy bagnetem nie dmucha przy dodaniu gazu)