Wpis z mikrobloga

@kanapka_z_przeciagiem: silnik czyszczony, kierownica i gałka wymieniona na 90%. Do tego brak zdjęć z profilu, są tylko lekko z boku... ciężko ocenić bez nich, ale wydaje mi się, że brak jest jakichkolwiek śladów na karoserii więc pewnie jakieś roboty były na nim robione. Auto z takim przebiegiem musi mieć jakieś ślady użytkowania, a tutaj ktoś ładnie wszystko zamaskował.

Wydaje się nieco podejrzane, ale po takich zdjęciach to trudno ocenić.
@KorelacjaProkrastynacji: Bardzo prawdopodobne, ojciec kiedyś kupił passata 6 letniego, prawilne 1.9tdi :3, przebieg 170 tys., a u nas pojechał do serwisu i się okazało, że miał 370 tys. przebiegu xD

@kanapka_z_przeciagiem: Sprawdź miernikiem lakieru cały, vin czy napewno się zgadza, jak się silnik poci, czy trzyma moc, stoperem zmierz 0-100 km/h, co jak stuka w nim, czy elektryka działa, jak kopci z wydechu...
@wooks001 po telefonie się paru informacji dowiedziałem, ale nie wiem na ile można im ufać: zderzaki były malowane, bo "były porysowane", gość nie wie nic na temat historii wypadkowej tego auta, stuka sworzeń na wahaczu(nowy 60zł). Wycieków podobno nie ma, o rozrządzie czy oleju informacji żadnych, więc trzeba by wliczyć ich wymianę w cenę.