Wpis z mikrobloga

ja piedole mirasy jaka akcja w ogole to ja nawet nie xD

od miesiaca swojemu rozowemu truje dupe o jednej imprezie ktora odbywa sie cyklicznie do roku i jest to impreza psytrance, gdzie biba trwa naprawde dlugo i jest totalny #!$%@?, najlepsze miejsce w mojej okolicy

no i opowiadam lasce, sluchaj na imprezie beda funktion one, najlepsze naglosnienie ever, najlepsi dje, najlepsze wizualizacje, wszystko opatrzone w zajebistym miejscu wokol ktorego sa stawy, ludzie bardzo przyjazni, czujesz sie jak w drugim domu i ogolnie opisuje cala impreze

dzisiaj przedostatni dzien przed impreza, wszystko juz trzeba ogarniac, noclegi nie noclegi transport itd

i patrzcie co #!$%@? przeczytalem dzisiaj xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#bekazrozowychpaskow #nockupaly #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #mielec
quakeone - ja piedole mirasy jaka akcja w ogole to ja nawet nie xD

od miesiaca swo...

źródło: comment_rV7ewZft8uqDoVXuSCmj2yGkxj2uzYF3.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@quakeone: Chetnie ja zabiore na taka prawdziwa, ludowa Noc Kupaly, z wiankami, skakaniem przez ognisko, szukaniem kwiatu paproci po lesie i wszelkimi innymi atrakcjami. Daj jej tylko kontakt do mnie.
  • Odpowiedz
@quakeone: Czy Twoja dziewczyna byłaby zadowolona z tego, że nabijasz się z niej? Nie wytłumaczyłeś dokładnie na co macie iść i masz teraz żale. W życiu nie naśmiewałbym się z bliskiej mi osoby pośród obcych ludzi. Jeszcze tutaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz