Wpis z mikrobloga

ja piedole mirasy jaka akcja w ogole to ja nawet nie xD

od miesiaca swojemu rozowemu truje dupe o jednej imprezie ktora odbywa sie cyklicznie do roku i jest to impreza psytrance, gdzie biba trwa naprawde dlugo i jest totalny #!$%@?, najlepsze miejsce w mojej okolicy

no i opowiadam lasce, sluchaj na imprezie beda funktion one, najlepsze naglosnienie ever, najlepsi dje, najlepsze wizualizacje, wszystko opatrzone w zajebistym miejscu wokol ktorego sa stawy, ludzie bardzo przyjazni, czujesz sie jak w drugim domu i ogolnie opisuje cala impreze

dzisiaj przedostatni dzien przed impreza, wszystko juz trzeba ogarniac, noclegi nie noclegi transport itd

i patrzcie co #!$%@? przeczytalem dzisiaj xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#bekazrozowychpaskow #nockupaly #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #mielec
quakeone - ja piedole mirasy jaka akcja w ogole to ja nawet nie xD

od miesiaca swo...

źródło: comment_rV7ewZft8uqDoVXuSCmj2yGkxj2uzYF3.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@nom_om: jak twoje klimaty to sie nie zastanawiaj bo sa ludzie co i z gdanska jada, zwlaszcza ze dla osob ktore jada z daleka bilety sa pewne bo ja np idac na miejscu nie jestem pewien czy wejde :P
  • Odpowiedz
@quakeone Boże ale z Ciebie wieśniak, sam uwielbiam imprezy psytransowe, ale nie musisz z taką pogardą i wyższością wypowiadać się o innych formach spędzania czasu jak np. ludowe obrzędy na noc Kupały, które również są ciekawym wydarzeniem kulturalnym.Poza tym jak coś się nazywa "Noc Kupały" to nie dziw się że twojej dziewczynie skojarzyło to się właśnie z ludowymi obrzędami, bo tak by pomyślało 99% ludzi.
  • Odpowiedz