Wpis z mikrobloga

@geniero66: Dzięki, Futro i Aldona mają ciekawy styl, zapamiętam to studio.
@brrrum: Łukasz Zglenicki ma interesujące tatuaże w swoim dorobku, też zapisuję! Co do tatuażu który wysłałeś to mam nawet na kompie zapisany niemal identyczny tylko z sową i trafiłem na niego też na wykopie.

Ogólnie te kilkaset kilometrów nie będzie problemem jeżeli tatuażysta będzie dobry więc nie ograniczam się do samego Krakowa :)
Hasq - @geniero66: Dzięki, Futro i Aldona mają ciekawy styl, zapamiętam to studio.
@...

źródło: comment_akRTGGvMow3E72Se5uZX5Uv7ztFbsuW0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hasq: Cieszę się, że mogłem pomóc. Jeszcze - oczywiście - w okolicach Wwy jest Milanówek i studio Azazel, ale to już raczej pisać nie trzeba. Pytanie, czy tam styl któregoś z tatuażystów przypadnie Ci do gustu :)
  • Odpowiedz
Łukasz Zglenicki ma interesujące tatuaże


@Hasq: bardzo lubie jego prace.

Imho do dobrego tatuazysty warto sie pofatygować nawet jesli jest daleko. Koniec końców, jedyne co sie liczy to to żebyś był zadowolony z pracy artysty, bo z jej efektami zostaniesz na dłuzej.
  • Odpowiedz
@geniero66: Nie wiem czy pisać nie trzeba bo nie znałem tego studia :D Po za Krakowem nie orientuję się w ogóle gdzie warto się dziarać. Akurat w tym konkretnym studio nie ma tatuażysty w tym stylu jaki potrzebuję ale dzięki za kolejną alternatywę :)
  • Odpowiedz
@Hasq do Szymona też kolejki mocno:(
W Gdańsku jest jeszcze Julka w Zajawie - mam od niej jednego kotka ;)
W Wawce - Ewa Sroka i Dante Rockandrollink, Katusza - Rockandrollink Wrocław
  • Odpowiedz