Wpis z mikrobloga

@AtoMan: nie, ale masturbacja osoby niepelnosprawnej przez lekarza tak, aborcja tak, eutanazja tak, homoseksualizm rowniez ( jednym z argumentów że homosie są ok jest to że przecież zwierzęta systematycznie szlifują sobie kominy ). Mogę wymieniać dużo więcej ale nie o to chodzi. W tym wszystkim niesamowite jest to że osoba która nazywa siebie tolerancyjną i akceptuje walenie się w dupę na ulicy, nie może zaakceptować krzyża w urzędzie no bo
  • Odpowiedz
jednym z argumentów że homosie są ok jest to że przecież zwierzęta systematycznie szlifują sobie kominy


@laki_dlu: jednym z argumentów że homosie nie są ok jest to że to przecież nienaturalne #pdk

top kek, tyle powiem
  • Odpowiedz
@AtoMan: jeżeli ktoś chce być traktowany na równi z psem to ok :) dla mnie nienaturalne jest wsadzanie penisa w odbyt skąd normalny człowiek WYDALA kał. Ale skoro to "naturalne" to ok.
  • Odpowiedz
masz jeździć #!$%@? wie ile za lekarzami, bo jaśniepanna nie chce założyć spirali, co jest na podobnym poziomie do sprzedania prezerwatyw?


@Paladin_Woodrugh: To niech je kupi

A jak lekarze z lewackich krajów odmawiają wykonania zabiegu, bo jest zbyt ryzykowny (np małe dzieci) to już jest ok?
  • Odpowiedz
@AtoMan: to go tam nie wkładaj ;).
Rozumiem że zjadanie własnego kału (zwierzęta tak robią aby pozbyć się swojego zapachu), lizanie sobie odbytu, wyrzucanie młodych z gniazda, zbiorowy gwałt na jednym osobniku ( delfiny) też są naturalne?
  • Odpowiedz
  • 0
@wajdzik: prezerwatywa może być artykułem pierwszej potrzeby jak zawijasz do chaty gorąca laskę która chce sie dymac bez pruderii cała noc. Wtedy kondom bez wątpienia jest artykułem pierwszej potrzeby. Jeśli apteka nie zamawia ich, bo takie sa wytyczne kościoła wtedy powinni ja zamknąć w #!$%@?
  • Odpowiedz