Wpis z mikrobloga

@SiekYersky: najlepszy w tej chwili stosunek ECONO (technologia za daną cenę). Ultralekkie, gdybym wyjąl sznurowki chyba stracą polowe na wadze. Powaga, moje wkladki z amortyzowanej i stabilizowanej pary Nimbus ...tyle wazą! Takie ...jakby kolce ale bez trzpieni.
  • Odpowiedz
@Elveen: Czego i Tobie -- z całego serca życzę! To ma sens. Popatrz na tych co się ustawiają na linii startu... poza małymi wyjątkami większość leci w ...minimalu. But treningowy jest za ciężki i cholernie męczący na szybsze tempo.
  • Odpowiedz
@JokerLine: Tyle że ja ciągle mam cholernie daleko do linii startu :D

Może na jesień coś sobie sprawię, szczególnie, że mam na razie dość szurania i myślę o zrobieniu jakiegoś planu pod krótsze dystanse 5-10km.
  • Odpowiedz
@Elveen: no ja właśnie tyle teraz ganiam. Na połówkę nie mam wciąż odwagi. Treningowo zrobiłem ją parę razy - ale nie czuję się komfortowo w tych widełkach jak dotąd. Dopoki nie bede mogl jej zrobic calej na jakies 4:40 to nawet ...nie probuje.
  • Odpowiedz
@JokerLine: Ambitnie. Mnie przez pewien czasu cieszyło szuranie po 6:00-6:30 przez parę godzin i te dwudziestki piątki były całkiem komfortowe. Ale teraz coraz bardziej podoba mi się wizja robienia dychy bliżej 45 minut niż 50.
  • Odpowiedz