Wpis z mikrobloga

  • 219
Mirki, właśnie idę dać wypowiedzenie szefowi ze skutkiem natychmiastowym, problem jest taki że się zaraz zerzygam ze stresu, trzymajcie kciuki żebym była silna do końca i żebym powiedziała wszystko co chcę mu przekazać. Uf ȍ ̪ ő
#pracbaza
  • 71
  • Odpowiedz
@Eskimoska: Dobrze rozumiem: skończyły sie dopłaty, więc proszę teraz porzadnie wyszkolić swoją nastepczynie i spadać?
Ostre chamstwo.
Trzymamy kciuki za znalezienie czegoś, gdzie doceniają pracowników.
  • Odpowiedz
@Eskimoska: Było mu w twarz powiedzieć, że nie jesteś frajerką a to co oni Ci chcieli wykręcić to pospolite świństwo plus zawiadomić ich, że nie omieszkasz zgłosić ich do tego UP czy innej instytucji. #!$%@? mnie strzela właśnie przez takie przykłady. Młody, ambitny człowiek, który coś wnosi i jest z każdym dniem bardziej wartościowy a te świnie i tak szykują Ci sztylet w plecy patrząc prosto w oczy i uśmiechając
  • Odpowiedz
@Eskimoska: Najważniejsze, że jesteś wobec siebie w porządku i dzięki temu będziesz miała spokojny sen :) Dobrze się stało, że pożegnaliście się bez kwasów, nie ma co na koniec mostów palić. Pracodawca miałby to i tak w dupie za kilka dni a Tobie by to nie pomogło a byc może i zaszkodziło. Nigdy nie wiesz gdzie i z kim ponownie Twoje drogi się skrzyżują.
Trzymam kciuki żebyś otrzymała satysfakcjonującą Cię
  • Odpowiedz
@Eskimoska: znaja sie owszem, szczegolnie w tej małej wsi zwanej Tczewem, mowilem ze na twoje miejsce 10 innych wiec brak szacunku do ciebie. Ten twoj niby szef gdyby mowil prawde nie zostawił by tak tego, a tak... tak tak rozumiem cie a teraz #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) #!$%@? po calej linii zycie ci szczescia nic innego ewentualnie emigracja do innego miasta albo panstwa
  • Odpowiedz
@Eskimoska: ja jestem zdania, że nie ważne jak #!$%@? by nie było to i tak nie warto palić mostów, nie wiadomo kiedy znajomości sie przydadzą, nie koniecznie z szefostwem ale którymś z podwładnych. Kto wie może za parę lat trafisz na kogoś z kim siedziałaś na kawie i ta osoba pomoże ci w biznesie :)
  • Odpowiedz
skończyły się dopłaty z UP i taniej im jest zatrudnić kogoś nowego


@Eskimoska: Dorosłość vs wolny rynek. xD Taka prawda. W kapitalistycznym społeczeństwie pracodawcy będą wymieniać tak długo personel na tańszy aż wszystkich nas zastąpią ukraińcy.
  • Odpowiedz