Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z tym płaceniem/niepłaceniem za ECTS przy zmianie kierunku. Jeśli rzucę kierunek na czwartym semestrze i od października zacznę studiować na innej uczelni, inny kierunek, to będę musiał za to coś płacić, bo wyczerpałem na poprzednim kierunku ECTS? Teraz jestem (jeszcze oficjalnie, chociaż w tym semestrze praktycznie już przestałem chodzić na uczelnię) na czwartym sem. studiów dziennych i ten kierunek na który chcę zmienić też mam zamiar studiować dziennie.
#studia #studbaza #pytanie

I od razu pytanie do #uek może ktoś będzie wiedział: przy rekrutacji jest osobny próg dla osób dla których jest to pierwszy kierunek i osobny próg dla osób dla których jest to drugi/kolejny kierunek. To się tyczy tylko tych którzy studiują minimum dwa kierunki równolegle? Czy jeśli po rzuceniu studiów będę kandydował na UEK to będę brany jako kandydat "podejmujących pierwszy kierunek studiów"? #uniwersytetekonomiczny
  • 10
  • Odpowiedz
@siwy24: O. Jak patrzyłem na przedmioty na ekonomii, to wydaje, że więcej jest tam przedmiotów takich polityczno-społeczno-gospodarczych, niż np. liczenia jak na FiR. Czy może się mylę? Sporo liczenia tam macie czy bardziej takie "ogólnikowe" rzeczy? Zadowolony jesteś z kierunku?
  • Odpowiedz
zależy od przedmiotu, wiadomo. na firze nie byłem, więc nie mam porównania. po więcej informacji zapraszam na pw. :)
  • Odpowiedz