Wpis z mikrobloga

@bylu: Mam 26 lat i wciąż jedną z moich ulubionych rozrywek są gry komputerowe. Ogólnie zabawki podrożały. Od poważnych rozmów uciekam do szafy, a jak ktoś mówi "wydoroślij w końcu" to zamykam się przed nim w moim forcie z poduszek i kocy i on nie może tam wejść bo nie zna hasła.
  • Odpowiedz
Mam 26 lat i wciąż jedną z moich ulubionych rozrywek są gry komputerowe.


@Hmrogrz: Bo gry komputerowe (te poważne) to nie jest rozrywka dla dzieci. Producenci gier już dawno zauważyli, że kasę mają nie dzieci, tylko rodzice, więc trzeba target przenieść do ludzi, którzy sami zarabiają. Zwróć uwagę na to, że największe tytuły mają PEGI wysokie.
  • Odpowiedz
@bylu: Było 24 kiedy kliknąłem, przysięgam. Wskoczyło na 28... I bądź tu uprzejmy...

Wycofałem, niech inni też się ogarną, co kliknęli za dużo.
  • Odpowiedz
Wlasnie stuknęło mi 25 lat, ćwierć wieku minęło a ja nadal mentalnie czuje sie jak 16latek.


@bylu: Ja zupełnie odwrotnie. W wieku 16 lat uważałem, że trzeba zgrywać dorosłego a teraz na ćwierćwieczu bez żenuacji kupuje sobie drony do latania i inne pierdoły do zabawy. Bo czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponoć prawdziwy facet robi to na co ma ochote a nie ulega jakimś presjom
  • Odpowiedz