Wpis z mikrobloga

@Angel_of_death: Miałem z tej serii, ale brązowe. Dwie pary (bo są bardzo wygodne) i obie reklamowałem. Deichmann dobrze ogarnia reklamacje. Za jedne zwrot kasy, drugie naprawione (dobrze to zrobili). Kupiłbym kolejne jak się pojawią brązowe.
  • Odpowiedz
@Angel_of_death: W jednej popękała skóra na zgięciu (wtedy oddali kasę). W drugiej parze rozpruł się szew i odkleiła podeszwa (te problemy naprawili, porządnie). W obu przypadkach reklamowałem je może po roku.
  • Odpowiedz
  • 1
@Angel_of_death nie kupuj nic tam. Ciągle ktoś coś reklamuje, ja też. Po 20razach w podobnych adidasach odkleily mi się podeszwy. Od początku jeden but wsiąkał wodę. Czułem się jakbym chodził w klapkach po deszczu.
Zareklamowałem, uparli się na naprawę mimo, że odpadły w 75% podeszwy. Naprawili.. nastała zima, w butach nie chodziłem. Kupiłem inne. Te same ubrałem tydzień temu. No i znowu #!$%@? kapeć... 3 stówy w dupę.
  • Odpowiedz
@Traviu: ja zawsze mam buty z CCC albo Deichamanna i się zastanawiam czy warto w coś innego zainwestować co się nie rozwali po 3 miesiącach. Tylko ja jakoś butów nie szanuje i nie wiem czy ma to sens.
  • Odpowiedz
  • 1
@Angel_of_death widzisz, ja mimo, że szanuje to się rozleciały.. nowe trampki z YourTurn też się rozpadły po miesiącu. Nie ogarniam. To przez te krzywe chodniki w Krakowie :x

Mam ogromny problem teraz z kupnem porządnych butów. Mam też adidasy jesienne, które dopiero w tym roku, po 4 latach katowania jesien/zima/wiosna delikatnie się rozkleiły.

4 lata! A gdyby mi teraz wytrzymały jakieś chociaż 4 miesiące..
  • Odpowiedz
@Angel_of_death: nie wiem czy coś wniosę do tematu, ale mam inne (oczywiście, bo damskie) adidasy adidasa z deichmanna, nawet 2 pary różnych, kupiłam rok temu, chodzę często, piorę w pralce, są zajebiste, nic się nie rozpadają i każdy pyta, skąd mam ( ͡º ͜ʖ͡º) a chodziłam też w adikach prosto od adika, i akurat nie widzę różnicy
  • Odpowiedz