Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą, rozpoczynam opowiadanie dotyczące moje super, ekstra wypasionej paczki! ;))

Jeszcze raz chciałabym podziękować wspaniałej organizatorce i wolontariuszce @kuki_1988, która to zrobiła mi tę paczkę. :))

Zaczęło się od dzikiego szaleństwa, po tym jak w domofonie usłyszałam, że jest dla mnie paczka - z minuty na minutę napięcie rosło, a czas się dłużył ;D

W końcu gdy ją dostałam, pomęczyłam się jakąś minutę zanim ją rozpakowałam, a to tylko spotęgowało ekscytację zawartością! :))

W momencie otwarcia i zobaczenia co jest w środku wydałam z siebie radosny okrzyko-pisk, który był zwieńczeniem moich oczekiwań. :D

Paczka od początku przypadła mi do gustu - choć to są za słabe słowa, które mogłyby ukazać jak baaaardzo mi się 'od pierwszego wejrzenia' spodobała! ;D

W paczce znajdują się:

- cudowny list, z którego rozczytaniem nie miałam żadnego problemu mimo zawartych w nim o tym ostrzeżeń (notabene list bardzo ciepły i przyjacielski i wcale nie masz takiego złego pisma, nie przesadzaj! :))

- książka "Dziewiąty Mag" (Jak zobaczyłam książkę to się niezmiernie ucieszyłam! Choć nie jest to moja 'działka czytelnicza' to na pewno przeczytam w wakacje + jest z wydawnictwa Nasza Księgarnia, a ja naprawdę uwielbiam ich czcionki.. ;)) )

- tajlandzkie [jak dowiedziałam się z listu] pachnidełka ;D Pachną naprawdę kusząco i aż nie mogę się doczekać, kiedy je wypróbuję! ;D

- wykopowe zboże, no bo przecież jak to wykop bez zboża ;D

- kisiel truskawkowy i budyń waniliowy - tutaj chyba nic dodawać nie trzeba, same pyszności ;D

- cukierki i krem/syrop czekoladowy - czyli obżarstwa część dalsza ;D

- piękne cienie do powiek, muszę przyznać, że nie mam akurat takich kolorów, więc mimo iż z przypadku to idealnie się wstrzeliłaś w moje 'braki' ;))

- no i na samym końcu dorwałam się do mleczek do ciała, które obiecuję dziś przed snem wypróbować i zdać relację z zapachu, konsystencji i wystarczalności ;))

Podsumowując, najszczerzej jak tylko potrafię BARDZO Ci dziękuję, Twoja paczka wprawiła mnie w niepohamowany zachwyt i radość, i aż się boję ile jeszcze będę chodzić taka walnięta szczęściem ;D Jeszcze raz WIELGACHNE DZIĘKI! ;*

Obiecane zdjęcie mojego wspaniałego pakunku! :))

tl;dr Najlepsza paczka ever ;D

#oswiadczenie #paczka #wykopoczta #szczesliwatruskawkow #radosc
Pobierz truskawkow - Zgodnie z obietnicą, rozpoczynam opowiadanie dotyczące moje super, ekstr...
źródło: comment_ekTIg8ADmQLAyq30mNS82PPngktW21xe.jpg
  • 17