Wpis z mikrobloga

@Sztabowy: Ja trochę czuję się zażenowany próbą flame`u i trash talkiem w tej walce. Generalnie nie idzie to w dobrą stronę. Wolałem Aśkę na początku gdzie były małe żarciki czy to w stylu ciastka dla Esparzy albo makaronu dla Penne ale teraz to co się #!$%@? to nie bardzo, wygląda to mega słabo pod tym względem. Generalnie cały TUF tak wygląda i ostanie konferencje z udziałem tej dwójki. Myślę, że Aśka
Ja trochę czuję się zażenowany próbą flame`u i trash talkiem w tej walce. Generalnie nie idzie to w dobrą stronę.


@Watherek: no nie idzie, bo Joanna to taka trochę penera - karyna ;) Zbyt elokwentna nie jest, więc wali ciągle te same teksty i zaczepki. Niedawno w jakimś wywiadzie żaliła się, że jest przedstawiona w TUF jako "bully", a że w rzeczywistości jest całkiem inna. No spoko, ale skądś te sceny
@Watherek: @numberxnine: taki urok ufc, jak chcesz zarabiać dużo to oprócz wygrywania ludzie muszą chcieć zobaczyć jak wygrywasz albo jak przegrywasz. Aśka w którymś wywiadzie po walce z nią bardzo ciepło się o niej wypowiadała, rzuciła nawet coś w stylu "Dla mnie Clauda jest mistrzynią".
@Kajetan8: Trzeba potrafić to robić, bo do Conora, Diazów, Bispinga czy innych to im daleko, aż czuć żenadę przy tych pogadankach. Zobacz ostatnie wypłaty gdzie Hendo zawija melona za wygraną. Generalnie bardzo lubię wywiady z Aśką, ale od czasu tego #!$%@? co się dzieje to nie mam nawet ochoty oglądać TUF`a zobaczę tylko walkę.
@Sztabowy: To jest marna drama na amerykański rynek.To wszystko jest reżyserowane.
Aśka zje i wysra Klaudiusza w walce o pas.
Klaudiusz bez koksu nie ma polotu do JJ.
Jedynie nakoksowana mogła toczyć równą walkę.
Walka odbędzie się w Las Vegas więc nie ma szans by Gadelha wyszła z kłutą dupą do oktagonu.
Ci którzy marzą o walce Kowalkiewicz z Jędrzejczyk w 115 - no fucking way.To byłaby masakra.Karolina jest za ładna
@King_Of_New_York: Łatwo nie będzie ale Aśka walczy aktywnie od ostatniej walki gdzie Gadhela praktycznie nic nie powalczyła przez ten okres, do tego 5 rundowy dystans również przemawia za JJ. Liczę na dobrą walkę resztę otoczki zlewam.
@gram_w_mahjonga: Ani Kowalkiewicz ani Rose nie mają nawet startu do JJ jednak dywizja wygląda jak wygląda więc pewnie jeśli Aśka wygra to w przyszłym roku lub pod koniec tego całkiem możliwe, że zobaczymy taką
@King_Of_New_York: Za dużo gadania i ucinania było, że nie zrobią żadnej nowej dywizji kobiecej. I co? nagle mieli by zmienić zdanie?

Miszka udusiłaby Aśkę w pierwszej rundzie :D

Moim zdaniem takie różnice pomiędzy zawodniczkami w tych dwóch dywizjach to właśnie wynik braku kolejnych, gdzie moglibyśmy na spokojnie oglądać walki typu Cyborg - Holm, Tate - JJ.

Każda by znalazła swoje miejsce. A Asia po obronie pasa mogłaby się pokusić o pójście
Miszka udusiłaby Aśkę w pierwszej rundzie :D


@gram_w_mahjonga: Najpierw musiałaby ją obalić i przytrzymać dłużej co jest bardzo trudne ;) Tate to raczej gruba 125tka niż 135 a wszystkie #!$%@?ą przed Cyborgiem to pewne lol
Szewczenko nie pokazała nic co mówiłoby nam że mogła by obecnie wygrać z JJ ;)
@Griffin_: hmm. Nie oglądam TUF, ale ten filmik mnie serio zażenował. Aśka jest niestety słaba w te klocki i niepotrzebnie stara się być damską wersją Connora (bo jego pojazdy mają dużo większy polot, chociaż po pewnym czasie też jest to już męczące i mdłe). Tak jak lubię i szanuję Aśkę, tak ten image zawadiaki zupełnie jest z dupy.
@Sztabowy: to nie jest reżyserowane. W TUF nagrywają wszystko co się dzieje i lepią potem z tego odcinek, jak nic się nie dzieje to pokażą, więcej treningów. W wielu sezonach nie było w ogóle spin między trenerami, bo rozumieli, że są oni tu po to, żeby pomóc młodym zawodnikom się wybić, a nie pajacować przed kamerami. Poza tym przecież nikomu nie jest na rękę, że Aśka robi z siebie kretynkę. Ja