Wpis z mikrobloga

#ukraina
@Aryo

W związku z tym iż siostra @Aryo dostała polskie obywatelstwo, jestem zwolennikiem Rzeczpospolitej wiec tak na prawdę się ciesze z tego a nie martwię, mam parę pytań do @Aryo

1. jeżeli dojdzie do konfliktu polsko-ukrainskiego czy siostra uda sie do nowego-AK czy tez do nowego-UPA ?
2. czy w czasie wizyty w rodzinnych stronach widząc pomnik Bandery
a) składa kwiatki i całuje stopy bohatera
b) robi rysunek sytuacyjny myśląc jak wysadzić cholerstwo w powietrze
c) przechodzi tajniacko i za rogiem spluwa za siebie trzy razy
3. Komu będzie kibicować na meczu polska-ukraina
4. czy miała jakiś egzamin a jeżeli tak czy musiała zatańczyć krakowiaka, odśpiewać rotę i położyć się krzyżem
Czekam na odpowiedz ... trzac kolankiem o kolanko z niecierpliwości
  • 20
  • Odpowiedz
Narodowość pozostaje ukraińska i żadne obywatelstwo tego nie zmieni.


@Elmaak: Nie wypowiadaj sie proszę za kogoś bo ja czekam na odpowiedz od @Aryo bo chciałbym wiedzieć czy mogę byc pewien lojalności nowej Pani obywatel ... czekajmy na odpowiedz w spokoju. U mnie narodowość polsko-zydowska a serce i dusze za ukochana Rzeczypospolita bym oddal . Tu nie o narodowość chodzi ale o lojalność chodzi
  • Odpowiedz
@milos88t: tez nie wiedziale ale martwi mnie bark odpowiedz @Aryo ... dla mnie kolega @Aryo ma taka przykra tendecje snucia opowieści o dobrych chłopakach z batalionów ochotniczych jacy to dobrzy ludzie. Pojechałem i zobaczyłem, te cale bataliony to banderowska swołocz a nie regularna armia. Wszędzie naszywki nazistowskie a Bandera dla nich Bogiem.. zmroziło mnie. Nie tylko dlatego ze w czasie II wojny światowej oni by mnie załatwili na
  • Odpowiedz
@Dpdp
@Vincenzo

Kolega @Aryo nie odpowiedział na moje bardzo proste pytania. Pytanie wcale nie byle takie zabawne jak się wydaje miały dać odpowiedz na banalne pytanie - Czy osoby narodowości ukraińskiej bombardowane nienawistna Polsce i Polaka propaganda mogą stać się lojalnymi obywatelami Rzeczypospolitej odpowiedz nie mogą ... i tyle w temacie
  • Odpowiedz