Wpis z mikrobloga

@komitet_figli: no tak, ale później to poprawili, głos jednego debila nie świadczy o przekonaniach reszty, a psycholewica rozdmuchala to do granic możliwości i ogólnie zrobiła z tego temat zastępczy.
@Doctor_Manhattan: Jeden Islamista ustanawia sam prawo w wielu niepodległych krajach? Zdolny #!$%@?.
https://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/wp/2014/02/24/here-are-the-10-countries-where-homosexuality-may-be-punished-by-death
http://lgbt.wikia.com/wiki/Homosexuality_laws_of_the_world?file=World_homosexuality_laws.svg
Tak wiem, że są tam też kraje gdzie większość stanowią Chrześcijanie, ale
1. Są to kraje zamieszkałe przez ubogich debili, a wśród krajów Muzułmańskich karzących śmiercią są takie perły cywilizacji jak Arabia Saudyjska czy Katar.
2. Kraje gdzie większość stanowią Chrześcijanie to również kraje gdzie prawa homoseksualistów są najbardziej przestrzegane i nawet mają prawa do małżeństw.
Sugestia
@TheSjz3: obrazek, który wrzuciłeś to taka właśnie generalizacja.

@RuskiHolmes: pisałem "działania islamskich radykałów". A drugi link, który wrzucasz wskazuje też muzułmańskie kraje nie karzące za homoseksualizm. Jestem przeciwnikiem masowej imigracji i religii w ogóle, ale pozytywnego / negatywnego stosunku do homoseksualizmu doszukiwałbym się bardziej w interpretatorach świętych ksiąg, nie w samej religii jako takiej. Poglądy wielu zwolenników MW/ONR/RN tylko potwierdzają tę tezę.
ale jeśli tym debilem jest radykalny islamista, to już świadczy?


@Doctor_Manhattan: Przez tego ,,jednego debila, który jest radykalnym muzułmaninem" giną dziesiątki tysięcy chrześcijan rocznie, ze stu tysięcy zabijanych co roku za wiarę. Dalsze 100 milionów jest prześladowane za wiarę i z tego też większość oprawców stanowi ,,jeden debil, muzułmański ekstremista".
@Doctor_Manhattan: Są Katolickie kraje gdzie dozwolona jest aborcja, co nie znaczy że Kościół nie stara się na wszelkie sposoby walczyć z aborcją. Islam od dziesiątek lat walczy z homoseksualizmem i takie są tego skutki. Mimo pewnych chlubnych wyjątków jak na razie sytuacja wygląda tam, że umiarkowany Islam i fanatyczny Katolicyzm są w nienawiści do homoseksualistów na mniej-więcej równym poziomie.
@Doctor_Manhattan: Ja zrozumiałem go doskonale, ale twierdzę, że radykalizm muzułmański nie jest kwestią paru ludzi i jakiejś ograniczonej liczby, a po prostu tej religii. Większość państw z muzułmańską większością stosuje przynajmniej w części prawo religijne, a gdy tego nie ma to pewnie rządzi tam dyktatura. Normalność jest tam wyjątkiem, a nie regułą.

Chciałbym żeby radykalni muzułmanie poszli za przykładem MW i swój debilizm uskuteczniali jedynie w internecie, ale liczby i statystyki
@RuskiHolmes: @Tical25: w świecie islamskim radykalizm zajmuje silną pozycję, to prawda. Ale macie też miliony muzułmanów, którzy żyją w pokoju, zakładają rodziny, pracują i tak samo boją się przemocy. Ba, są też geje - muzułmanie. Ta część świata muzułmańskiego zadaje kłam tezie, że wyznając islam od razu jesteś żądnym krwi homoseksualistów radykałem.
@Doctor_Manhattan: Wyobraź sobie, że jakieś 90% sympatyków Młodzieży Wszechpolskiej i innego prawackiego #!$%@? umysłowego też żyje w pokoju, zakłada rodziny i boi się przemocy (a przynajmniej terroryzmu). To, że prywatnie woleliby, żeby wszystkich gejów rząd posłał do pierdla/gazu co wyrażają w swoich poglądach to co innego. Z Muzułmanami jest podobnie.
Ta część świata muzułmańskiego zadaje kłam tezie, że wyznając islam od razu jesteś żądnym krwi homoseksualistów radykałem.


@Doctor_Manhattan: Ale tak nikt normalny nie twierdzi.

Po prostu trzeba wiedzieć, że radykalizm to jest bardzo znaczący problem u muzułmanów i się do tego dostosować, może nawet dyskryminując w pewien sposób.

O radykalizmie należy też pamiętać przyjmując duże grupy imigrantów muzułmańskich, tak jak teraz ma to miejsce w Europie.

Dla mnie logiczne jest, że
@Doctor_Manhattan: no to skąd twój ból dupy? co do generalizowania to można by tu odwołać się do słów profesora Wolniewicza tj. "Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin" faktem jest że ilość i częstotliwość zamachów terrorystycznych zwiększa się razem z ilością muzułmanów przybywających do Europy i Ameryki.
co do generalizowania to można by tu odwołać się do słów profesora Wolniewicza tj. "Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin"


@TheSjz3: co jest nieprawdą

A "przypomniałeś sobie tagu" oznacza tyle, że zacząłeś się nim zasłaniać, jak pokazałem twoją hipokryzję.