Wpis z mikrobloga

Ej, jeśli staram się o stypendium rektora, to czy oprócz różnych dokumentów (jak np.: uczestnictwo w organizacji majówki) mogę dołączyć dyplom za.. I miejsce za przebranie na juwenaliach? Wiem że to głupie, ale jest to mimo wszystko uczestnictwo w życiu uczelni i promocja jej ;/ Nie wiem jak się do tego odnieść. Ktoś jakieś pomysły? Przejdzie to? :D

#studia
  • 5
@donsalamanca: gdyby patrzeć na wyniki uczenia się, to i tak zasłużyłem. Dołączam dokumenty po prostu, które dołączają wszystkie osoby z naszej uczelni - umocnią one moją "pozycję" na liście do tych świadczeń? :D

Ps.: uważam że mój kierunek nie jest zły, i nie jest w liscie wymienionych przez Ciebie.

@ntskj: oo, dzięki. Na taką odpowiedź czekałem! :)
@Lockersky: Tak przejdzie to ale nie licz że to ci jakoś szczególnie pomoże (tzn nie wiem gdzie studiujesz tak tak z reguły jest) mój znajomy dopisał sobie właśnie jako promowanie uczelni koncert w jakimś liceum i dostał stypendium.

Ale jak będziesz się rywalizować o stypendium z kimś kto ma 3 artykuły naukowe to takie dyplomy ci nie pomogą specjalnie xD