Wpis z mikrobloga

@matejss: Reportują mnie bo gram że znajomymi 1000-1500 mmr wyżej ode mnie, mainuje support i często zapomniam o wardach i innych supportowych czynnościach i jak ktoś zaczyna na mnie drzeć #!$%@?ę to sry ale tego pana już nie supportuję, a jak będzie okazja podłożyć #!$%@? nogę i go zabić to też nie omieszkam. Ogólnie nie mam wytrzymałości do innych, a w szczególności do ruskich #!$%@?. 10 reportów? Za dużo. 3 reporty
@SamaelRex: No elo. Gram TYLKO supportami i mam po 0 reportów i 5-7 commendów. Jak zapominasz o wardach i supportowych czynnościach to WYŁĄCZNIE twoja niekompetencja. Jak ktoś drze na ciebie #!$%@? i ty się obrażasz to prawidłowo, że cię reportują bo jesteś #!$%@?ą a nie supportem wtedy. I ty mi nie mów o rakowym community doty bo w tym wypadku to ty jesteś jednym z większych raków. Jak ci się nie
@matejss: polecam granie na moim low mmr gdzie każdy obwinia wszystkich innych oprócz siebie. Właśnie grałem z kunkką który nie trafiał żadnym ultem, miał zero farmy i oczywiście winni wszyscy inni tylko nie on i oczywiście zreportował cały team. I tak w każdym meczu.
Krzyczą o wardy to próbuję wardować ale każda próba kończy się albo moją śmiercią albo tym że dewardują. I krzyczą że report bo nie ma wardów.
Jak
@SamaelRex: Nie jestem pro i nie mam też wysokiego mmr ale jak byś mógł to daj jakis match id to sobie replay zobacze bo jestem ciekaw po czyjej stronie tak naprawdę leży wina :P