Wpis z mikrobloga

@Enfi: Zmień dostawce internetu ja jak miałem w 1&1 tez miałem problem teraz mam w z Deutche Telekom i wszystko świetnie śmiga ping 8ms up 42.27 i down 9.19Mb/s
@Mogard: Dopiero przedwczoraj mi go podłączyli. :D Wszystko chodzi w miarę szybko, filmy, pobieranie, a w grze sadzi takie teleporty, że aż patrzeć nie można. Poszukam jakiegoś kabla ethernet i zobaczę co będzie się poza wifi działo.
to jak tam pewnie internet musi się dotrzeć :P A jak nie to dzwoń do nich na infolinię i powiedz o swoim problemie napewno tego nie zignorują bo dbają o nowych klientów :P
@Mogard: sry, jebłem się, to jednak 1&1, trzy miesiące chyba czekałem na instalacje i już zapomniałem u kogo zamówiłem :D

@dobrywieczor: podpiąłem się kablem i jak ręką odjął, gdzieś coś widziałem, żeby ustawić na A+B zamiast N, o tym mówisz?
@Enfi: Ja mam unitymedia od 2 lat i jeszcze ani razu nie miałem z nim problemów tak samo z tel domowym(za piątaka na miesiąc nielimitowane do PL). Co do pobierania o czym pisałeś wcześniej to lepiej uważaj co sciągasz bo możesz srogo zapłacic
@Enfi: o to fajnie, mam 2 prośby
1. Zrobisz screena jakie są dostepne metody płatności na Niemieckim Steam?
2. Zrobisz test na speedtest.net do Frankfurtu (serwer LeaseWeb) (serwery gier w tym csgo itd.) i podeślesz linka do wyniku? ciekawi mnie jaki masz ping :)
@Marcinowy: nie zawsze są aż tak drogie np. ja parę razy sciągnąłem jakaś mp3 albo coś i na razie cisza ale różnie bywa niestety. Nie wiem jak jest obecnie ale coś kiedyś czytałem, że do 2 lat mogą się zgłosic z rachunkiem za grzechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)