Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@atencjon: a dlaczego to nie jest tak, że ta dzika karta przypada do którejś z kandydatek, które przegrały swój pojedynek w 2 rundzie? Trochę to bez sensu, skoro wyżej wymienione kandydatki nie załapały się na aż 7 dzikich kart, jakie były przyznane w 1 rundzie, więc jest to takie przepychanie ich na siłę.
@Traderrr: @Croudflup: Nie mogę dać dzikiej karty z drugiej rundy bo bym musiał wywalić jeszcze więcej kandydatek (zobacz drabinkę). Było 8 dzikich kart dla 8 kandydatek z pierwszej rundy. 7 rozdałem według zasad podanych w podsumowaniu i została jedna do której wybrałem moim zdaniem kandydatki które nie są takie złe a mimo to odpadły i oddaje pod wasze głosowanie.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@atencjon: Niestety nie rozumiem co masz na myśli. Ja sądziłem, że będzie tak jak napisałem wyżej, ponieważ dzikie karty, które były przyznawane w 1 rundzie, znajdowały się w drabince na poziomie 1 rundy, w 2 rundzie natomiast znajduje się jeszcze jedna dzika karta w pojedynku z Abigail Spencer, dlaczego więc cokolwiek byłoby wtedy zaburzone? To znaczy: kończą się wszystkie pojedynki 2 rundy (prócz tego z dziką kartą) i w tym momencie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.