Wpis z mikrobloga

@dealer66611: Po znajomych spałem trochę bo mnie #!$%@? ze stancji, ale ogarnąłem się wcześniej i tu nie ma problemu. A dworca u mnie nie ma. Zresztą #!$%@?, na #!$%@??Póki myslę w miarę to jeszcze bym chciał się ogarnąć
@dealer66611: W sensie, że zielone przez 7 lat? Ja miałem taki okres dawno temu, że chyba 8-9 miesięcy paliłem dzień w dzień. #!$%@? dzień w dzień. Bardziej mi to spruło głowę niż późniejsze używki zażywane na tony. W zyciu nie wrócę do jarania.
@dealer66611: Ale no w sumie miałem 16-17 lat i nie do końca rozwinięty umysł raczej. Rok przerwy, a własciwie to depresji i siedzenia w domu, a teraz 2-3 lata lecenia już dość na grubo. 23 lvl here.

Niby nadal jestem w miarę inteligentny, ale czuję że #!$%@?łem sobie życie i racz\ej nie złapię fuchy jako kontroler lotów #pdk a będę wegetował jak jakiś robak. Tyle.
@dealer66611: Zielsko to gówno jest straszne. Po takim czasie palenia i odstawieniu go z dnia na dzień - porównywalne #!$%@? i psychozy miałem chyba po amfetaminowym ciągu.

MIĘKKI NARKOTYK- Taki #!$%@?.