Wpis z mikrobloga

@Avifauna: piszesz jakieś idiotyczne komentarze z nie moimi cytatami. albo Ci nie wyszło komentowanie. tak czy inaczej - joke is on you. dosłownie i w przenośni, fanie wynurzeń białfantasty( ͡° ͜ʖ ͡°)

czy Ty kiedykolwiek mi odpowiesz na moje pytanie z tego i tego postu?
bo widzę, że masz zawsze wiele do powiedzenia, tylko jak ktoś Ci pokazuje kretyńskie błędy fanatyków/umyślne pomijanie niewygodnych danych historyczno-językowych, to wtedy
gjk_ - @Avifauna: piszesz jakieś idiotyczne komentarze z nie moimi cytatami. albo Ci ...

źródło: comment_WuWTjy4Mt4LQHpF6ZRk8DJOjVUlh0Gie.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gjk_:

piszesz jakieś idiotyczne komentarze z nie moimi cytatami. albo Ci nie wyszło komentowanie.


Chyba raczej Tobie nie wyszło zrozumienie.

czy Ty kiedykolwiek mi odpowiesz na moje pytanie z tego i tego postu?


Mam nadzieję, że sobie żartujesz.

bo widzę, że masz zawsze wiele do powiedzenia, tylko jak ktoś Ci pokazuje kretyńskie błędy fanatyków/umyślne pomijanie niewygodnych danych historyczno-językowych, to wtedy nagle milkniesz jak kamień i milkną urojenia Twoje i Twojego idola.
  • Odpowiedz
@Avifauna: :D typie, bo Ty mi nigdy nie odpowiesz. po prostu Białczyński czy tam inni fantaści, których cytujesz pominęli Avestę, tak samo jak i Ty.

pieprzysz i pieprzysz, tłumaczysz jakieś idiotyzmy, skupiasz się na jakichś pirdołach, a nie potrafisz logiczne wykazać swoich argumentów.

po prostu mi odpowiedz - skoro 'pisać', to słowo "rdzennie" słowiańskie (jak wykazują te głąby na blogach, które podajesz), to co z Avestą? (link do słownika z Avestą
gjk_ - @Avifauna: :D typie, bo Ty mi nigdy nie odpowiesz. po prostu Białczyński czy t...

źródło: comment_A2wTVJbBGNMIeLSArIY2kn1VLEHpXzdy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz