Wpis z mikrobloga

#mechanikasamochodowa #samochody #renault

Czy ma ktos z was sprawdzoną wersje DDT2000, która zadziała mi w 100% na kablu KLL na XPku postawionym na virtual boxie i zdiagnozuje mi lagune 2 2004r?
Dostaje juz srogiej #!$%@? od ciągłego złażenia i włażenia na 4 piętro. A jak juz znalazlem wersje, ktora czesciowo zadzialala (odczytalem kilka ogolnych błędów po francusku ale nie moglem zrobic wiele wiecej, wkejam screena) to przestala sama z siebie działać... Poratujcie...
Chyba, że wiecie co mogło spowodować śmierć wspomagania (zmienna siła). Od jakiegoś czasu okazyjnie sie całkowicie utwardzało przy powolnej jezdzie a teraz juz jest twarde na maxa cały czas... Stawiam jakiś zdechły czujnik.
Quest - #mechanikasamochodowa #samochody #renault 

Czy ma ktos z was sprawdzoną we...

źródło: comment_HqRXLvwtEZQ0hIVa0HexiPyD7P8OFCMr.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@b2_spirit: Błąd "Default CO CC moteur DAV" sugeruje raczej blad elektryczny niz mechaniczne uszkodzenie maglownicy. Wcześniej albo działało na 100% albo nie działąło na 100%. Nie działało coraz gorzej z uplywem czasu tylko nagle sie wyłączało.
  • Odpowiedz
@Quest: podzielisz sie po latach wiedzą na temat błędu 'default co cc moteur dav'? Mnie tez dopadł ten blad, wspamaganie dziala na 100% przy każdej prędkości...
  • Odpowiedz