Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/gQvGrq_1dOs poważny polityk z poważnej partii, wolnościowiec i liberał oraz korwinista Przemeg Wipler narzeka na to że Zandberg miał czelność urodzić się w bogatszej rodzinie niż on. choćbym próbował wymyślić coś tak absurdalnego przez rok ciągiem, to bym nie dał rady. udawanie wolnościowca to dziwny sposób na skanalizowanie tak dużego gniewu klasowego jaki tu zaprezentował. xD
#neuropa #4konserwy #polityka #wipler #korwin
EDIT: tak po chwili zacząłem sie zastanawiać czy Wipler w ogóle zdaje sobie sprawę z tego że to prawo to mógł skończyć tylko i wyłącznie dzięki temu tfu socjalizmowi, bo inaczej syn górnika nawet by go nie powąchał, a kierunek mogliby studiować tylko tacy Zandbergowie.
  • 37
@fukboi: no to jestem zmuszony podbić twoje xD jeśli uważasz, że człowiek który zawodowo zajmuje się oszukiwaniem na podatkach, pracuje dla dużych firm, jest posłem i wkręcił swoją żonę do ciepłej posadki w europarlamencie ma tyle samo oszczędności co ja
@fukboi: nie wiem czy tak jest, ale jeżeli uważasz że to nierealne, to chyba jesteś pijany albo niespełna rozumu (albo nie wiesz jak działa życie)

a, zapomniałem dodać, że siedział w różnych ,,radach nadzorczych"
@WOTANAZ: Dowody proszę. Sam Wiplera nie trawię, uważam go za wyjątkowego karierowicza i wazeliniarza, ale jeśli pomawiasz go o jakieś oszustwa to dobrze by było żebyś poparł tezę faktami. Praca jako parlamentarzysta i idące za nią wysokie zarobki nie zawsze muszą oznaczać duże oszczędności- przykładem tego zjawiska jest np. Imperator Jarosław Kaczyński, który przez całe życie funkcjonował na koszt podatnika, nigdy nie założył rodziny i nie ma żadnych wydatków a i
@demagog: nie mam dowodów. jakbym miał to wipler siedziałby w pierdlu. przyznaję, że pomówiłem tego wielkiego Polaka. odszedł z pisu, kiedy ten miał największe poparcie, jeśli tak robi ,,wyjątkowy karierowicz" to nie mogę się doczekać żeby zobaczyć wyjątkowych ideowców.
@tyrald: jego powód odejścia z pis był ideologiczny, nie mam powodów żeby mu nie wierzyć. musiałbym uważać go za debila, żeby sądzić, że uznał że lepszą karierę zrobi w jakiejś #!$%@? niż w pisie. nie uważam go za debila.
@fukboi jak zwykle bieda umysłową u lewicy pobija wszelkie rekordy. Koleś śmieje się, że całe to lewactwo ustach pełnych frazesów i troski w stosunku do biedaków, samo nie ma najmniejszego pojęcia o tym jak to jest być biednym bo całe życie opływa w luksusach. A jak to interpretuje polmozg @fukboi? "Hurt Durr Wipler wolnosciowiec zazdrości kasy" ;D Tepota nieprzeciętna