Wpis z mikrobloga

Mirki nie sądziłem że tyle złotów jest na mirko, aż zacząłem ich obserwować żeby oglądać ich starci z #uber i nic nie dające akcje. Zastanawia mnie co siedzi w ich głowach że zamiast zmienić podejście tak jak kilka korporacji w Polsce i przystąpić do zdrowej konkurencji oni chcą z nią walczyć w tak durny sposób.

Wołam @microbid - polecam tego użytkownika ma on chyba największy ból d--y. Jeżeli jesteś taksówkarzem to proponuje żebyś na mirko zrobił #pokazauto i przedstawił swoje ceny... Wtedy się dowiesz czemu ludzie wolą ubera ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciek_gi: to zdecyduj sie, czy tylko taksiarze mogą łamać prawo a uber magicznie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mało to sposobów opróżniania kart? Co uber zrobi, jak ci kierowca każe spieprzac albo okradnie?
Wystawisz mu negatywa?
Oto sie rozchodzi właśnie, ze magicznie uber nie rozwiązuje problemów... Taksiarzowi tez mozesz przecież nie zapłacić...
  • Odpowiedz
@M4ks: Weź głęboki oddech i trochę wyluzuj bo widzę to jakąś masakryczną spinę.

to zdecyduj sie, czy tylko taksiarze mogą łamać prawo a uber magicznie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem który przepis łamie Uber. Jeśli jakiś łamie to ja też go łamię bo np. czasem zdarza mi się brać ludzi na BlaBlaCar jak jadę na pusto. :) Mnie też będziesz
  • Odpowiedz
@maciek_gi: ech, twierdzisz, ze Janusz z taxi może łamać prawo a uber nie - co jest brednia.
I pytam w jaki sposób uber obroni cie przed zostawionym telefonem czy portfelem? I uważasz, ze logach jest gdzie zostawiłeś portfel? W czym niby ma sie różnic udowodnienie, ze hajs z-----ł ci kierowca ubera a Janusz z taksi magicznie jest przed tym chroniony?
No i twierdzenie, ze korpo jest bardziej zaufane niż pieniądze
  • Odpowiedz
@M4ks: Wiesz, różne zarzuty wobec Ubera słyszałem - rozsądne, głupie i bardzo głupie, ale to że kradnie to raczej ta ostatnia kategoria. Każdy kurs Ubera jest rejestrowany i można go łatwo namierzyć. Kursy taksówek nie są w żaden sposób rejestrowane, więc odnalezienie taksówki która przewiozła mnie wczoraj jest praktycznie nierealne.

Ale to i tak gadanie po próżnicy bo nie słyszałem aby kierowcy Ubera kogokolwiek okradali. W przeciwieństwie do taksówkarzy którzy
  • Odpowiedz