Wpis z mikrobloga

Cześć mirasy !
Jako Laik w dziedzinie liczę na jakieś podpowiedzi z waszej strony-
szukam #tv do #ps4.

1. czy warto brać TV ze SmartTV lub androidtv czy to pokrywa się z funkcjami konsoli ?
2. Czy input lag nad którym tak się skupiają wszystkie artykuły w sieci rzeczywiście jest tak istotny, czy to tylko chłyt materkingowy i powyżej pewnej wartości już wsio adno ?
3. Czy ufacie tylko znanym komercyjnym markom (sony, samsung, lg itp) czy może są mniej wypromowane marki takie jak np w komórkach (Xiaomi np ) które mają super jakość w niższej cenie.
4. Jaki konkretnie model byście polecili do 2k cebulionów ? (lepiej bliżej 1,5k)
  • 10
@Lumir: 1 wszystko zależy od użytkownika, jak dla mnie nie (sam mam najprostszy telewizor 42'' samsung do PS4)
2.W przypadku telewizora do konsoli jak dla mnie chwyt marketingowy.
3.Oczywiście że nie,marek jest od groma większa nie znaczy lepsza.
4.Patrz punkt pierwszy

Dodam jeszcze od siebie że wiele gier na PS4 szczególnie RPG (bloodborne,wiedzmin3,darksouls) mają sporo opisów przedmiotów stosunkowo małą czcionką dlatego mój telewizor 42'' oglądany z odległości 2,5 metra jest odrobinę
@Nova24: Aa, zapomniałem wspomnieć, że najbardziej leżała by mi 40' - wpasowała by się idealnie w gierkowską meblościankę na tle kilimu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lumir: przy graniu na konsoli siedzi się względnie blisko obrazu a przy niskich odległościach lepiej sprawdza się monitor. Może jakiś monitor z tunerem tv?
@VeryApe: nie jestem jakimś zażartym gejmerem, konsoli używał bym raczej z kanapy, żebym miał dostęp do czipsów i piwerka grając z kumplami w mortal kombat czy fifkę. dlatego myślę raczej o TV niż monitorze, gdzie jednak specyfika grania zmusza do siedzenia z padem przy biurku. przy biurku to ja się nasiedzę w pracy :D