Wpis z mikrobloga

Mireczki z #hearthstone

Co zabrać zamiast Azure Drake (Lazurowy Smokowiec) (5 many, 4/4, Zaklęcia+1, Dobieranie karty przy wrzuceniu na stół) w decku poniżej na SS? Nie mam pomysłu. Mam już 28/30 także jakieś ciekawe propozycje bym chciał usłyszeć, oczywiście pomocne ;)

A może jakieś inne karty rozbić na tego drake?

inb4: wiem, że tani, ale co zrobisz :D
inb4 2: pod przyciskiem przejścia na dziką mam 2x Arcane Missles i 2x Żmij many
Pobierz Lockersky - Mireczki z #hearthstone

Co zabrać zamiast Azure Drake (Lazurowy Smokow...
źródło: comment_9i0i65PhLWZxlPF64nCapvrlCi1iX70M.jpg
  • 7
@Lewo: nie wiem co proponować do Tempo :/ Ogrzy mag (4 many, 4/4, +1 zaklecia) x2, Sędziwy mag (4many, 2/5, +1 dla sąsiadów do zaklęć) To chyba tyle... No chyba ze coś rozbije...
@madegg: przecież jest :D
@Lockersky: zobacz, który efekt Ci bardziej potrzebny, jeśli spell dmg to kobold 2/2 za 2 many, jeśli karta to gnomka 2/4 za 4 many, ewentualnie obie po jednej sztuce. Smokowiec jest super, jeśli planujesz grać magiem to powinieneś go zrobić w pierwszej kolejności. W sumie niezależnie od klasy powinieneś go zrobić w pierwszej kolejności.
@Lockersky: Po prostu wsadź kolejną nalepszą możliwą kartę jaką posiadzasz, to może być Eteryczny Przywoływacz, Żywiołak wody, Uczennica czarownika itd. Drake nie jest niezbędny w tym decku ze względu na spell power, tylko dlatego, że jest sensownym dropem na 5 many, których nie ma w tej talii zbyt dużo.