Wpis z mikrobloga

@ziobro2: Frank Zappa i Steve Vai dali już dawno odpowiedź na takie coś:

Fuck yourself with organized religion

Now that is some seriously sinnin' business

If the Lord sees their pathetic crimes

He'll be fuckin' them 'til the end of time

And can someone explain to me this racist crap

I know it isn't white, but it isn't black

And to all you people who only see things your way

Well,
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: No na pewno byś tak zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż #!$%@? wie, ale to byłoby masakrycznie debilnym ruchem na obcej ziemi.

Potem jego koleżka wyciągnąłby kosę i obrał twoją dziewczynę za cel, bo łatwiejsza (HEHE).

Takie akcje sobie odwalaj jak jesteś z kumplami albo sam i masz jakieś szanse, bo takim idiotycznym kozaczeniem i głupią obroną honoru i dumy tylko narażasz osobę towarzyszącą.
  • Odpowiedz
@laptop_marki_samsung:
O to chodzi, że tu czuję się jak na swojej ziemi i żaden ciapak nie będzie mi mówił co mam robić i jak się ubierać w chrześcijańskim kraju w którym mieszkam :) Miałem podobną sytuację w Barcelonie, zadziała książkowa psychologia - od razu trzeba iść na przeciwnika i być agresywnym. Może być ich nawet 3-4. Jak zobaczą #!$%@? typa 190cm/100kilo to zaczynają przepraszać.
A tak poza tym to oni są
  • Odpowiedz
tl;dr

1. Maroko, kraj muzułmański
2. Surferzy wyskakują z akcją z plakatu
3. Marokański minister turystyki mówi, że kolesie #!$%@? wiedzą i #!$%@? mogą zrobić
4. ???
5. Wykopek postuje zdjęcie twierdząc, że to imigranci ubogacają Europę

żródła
http://www.moroccoworldnews.com/2015/06/161337/ramadan-group-calls-on-tourists-not-to-wear-bikinis-on-moroccos-beaches/
http://www.moroccoworldnews.com/2015/06/161598/morocco-bans-poster-calling-on-tourists-not-to-wear-bikinis-in-ramadan/

@niechceplayera:
  • Odpowiedz
jedziecie do hiszpanii lub francji na wakacje? to respektujcie ramadan na plazy. ubierzcie sie tak aby ich nie gorszyć prosze! troche wyrozumiałości!


@ziobro2: ej ej, gdzie masz napisane że należy się UBRAĆ? Ja tam zupełnie inaczej bym to interpretował... i popieram ;)
  • Odpowiedz