Wpis z mikrobloga

#xiaomi #mi5 #ibuygou #ibuygoukupony

Hej Mirasy. Dokładnie 3 czerwca zamówiłem białego Mi5 z kuponem minus 30 dolanów ze sklepu ibuygou z dostawą DHLem z Chin. Od mniej więcej 4 mam u nich w orderach status paid i zamówienie stoi. Czy ktoś z Was ma podobnie? Brakło i sztuk na stanie i nie wysyłają czy mój przypadek jest jakiś wyjątkowy? Elo
  • 21
@Ibuygou @darkroman: : Fajnie mają te chińczyki, święto puszczania smoczych łódek, wolne i już przesyłek nie wysyłajo :(
Jak to się ma do dispatch 3-5 business day?

@Redami: koszty przesyłki w takim wypadku pokrywa każdorazowo właściciel sprzętu?
@a55a5in: Nie mam pojęcia. Jedyne co udało mi się znaleźć, to info, że gdy ktoś wysyłał telefon do chin na serwis, to ibuygou kazali mu określić wartość paczki jako 20-30$. Nie pisał nic, czy mu zwracali pieniądze za wysyłkę
@kkrzysi0: Dziś poszedł ticket do customer support. Przeprosili i zwalili winę na to że adres z paypala nie zgadza się z tym podanym na formularzu zamówienia. Obiecali, że wyślą dzisiaj, ale w sklepie status nadal bez zmian, a trackingu do dhla nadal nie ma :/ jednym słowem lecą w #!$%@?.
@a55a5in: No to ja zamawiałem w środę, w poniedziałek otrzymałem informację "Shipment information received" i tak stoi do dziś, ale po kontakcie z nimi zapewniają że wszystko jest ok... Tylko że jak kurier weźmie paczkę to chyba powinno być że pick up? Pozostaje tylko czekać...