Wpis z mikrobloga

#zdrowie #odzywianie #jedzenie #dieta

Od kilku dni pracuje i w pracy zawsze mam duże problemy z apetytem.
Gdy jestem cały dzień w domu to nawet gdy kompletnie nic nie robię zjadam śniadanie,obiad i na kolacje jem coś lekkiego.
Gdy idę do pracy to w domu jem normalne śniadanie a w pracy zjadam jedną kanapkę i więcej już nic nie potrafię w siebie wepchać.A pracuje od rana do 22,po powrocie do domu też nic nie jem chociaż ostatnio zacząłem po powrocie do domu wypijać domowy jogurt z truskawek bo łatwo wchodzi a zawsze to jakieś wartości odżywcze.
Gdy chodziłem do szkoły miałem podobnie,na 6-8h lekcji jadłem tylko jedną kanapkę i idąc do szkoły nawet nie jadłem śniadania ale po powrocie jadłem w domu chociaż obiad.
Po prostu mam takie potrzeby czy może powinienem się jakoś zmuszać do jedzenia?
  • 20
@Ch-jogromPL: W pracy zdarzają mi się chwilę że mam ochotę coś zjeść ale szybko przechodzą i gdy już mam przerwę że mogę coś zjeść to nie mam w ogóle apetytu ale jakoś daję radę zjeść jedną kanapkę tylko że to jest takie wmuszanie.
Śniadanie przed pracą też wmuszam bo mam coś takiego że zawsze robię się głodny dopiero około 10 albo 11.
@Iskutilavuus551: jak jesteś chudy i chcesz przybrać na wadze to if jak #!$%@?, jak jesteś gruby to i lepiej że tka masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak robisz się głodny około 10 to wtedy byś wrzucił posiłek główny i z głowy
@Ch-jogromPL: Nie potrafię tego opisać ale brzuch jest delikatnie odstający,generalnie jak tyje to wszystko idzie mi w brzuch.
Kiedyś jak źle się odżywiałem i jadłem dużo słodyczy,piłem dużo soków i napojów z cukrem i gazem,do tego raz w tygodniu jakiś fast food to wszystko miałem w porządku tylko miałem taki duży,okrągły i odstający brzuch.