Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytałem kiedyś pod tym tagiem wyznania pewnego spierdoxa dotyczące poszukiwania pracy po gównokierunku i braku doświadczenia zawodowego. Pisali mu wtedy, żeby się nie martwił bo na Bielanach na strefie są takie braki pracowników, że nie dość że sami przeszkolą to jeszcze 2k netto na start dla szeregowego pracownika to nic nadzwyczajnego, a nawet idzie 2,5 wyciągnąć, a zawsze później może iść w górę o ile jest jako tako kumaty (bo większość kandydatów nie jest). Jak to jest? Bo mi się wydaje, że trochę bajdurzenia w tym było. Nie ukrywam, że sam również jestem poniekąd #!$%@? i próbuję się z tego wygrzebać, a zacząć mam zamiar od znalezienia w końcu jakiejś pracy.
#wroclaw #praca #pracbaza #bezrobocie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
OP: @dotted: w tamtym wpisie chodziło niekoniecznie o Amazon, ale również wiem że często potrzebują pracowników jedynie sezonowo. Kolega tam na święta robił.
@nihil_novi: angielski powinienem mieć na B2 (kiedyś był dużo lepszy, ale się zapuściłem nie używając go czynnie, chociaż nie mam problemów by się dogadać nawet z mówiącymi scousem i innymi kluchami w gębie), z Excelem już gorzej. Chociaż nie wiem czy nie jestem zbyt mało przebojowy
@AnonimoweMirkoWyznania: choćby w amazonie jako pracownik liniowy. masz bodajze 2200 brutto + premia(jak ja pracowalem 2 lata temu za mnie, to na reke wychodziło 1800-1900
dochodzą tam jeszcze ubezpieczenie, obiadek za 1 cebuliona, dowóz za darmo.
W innych firmach na bielanach siłą rzeczy musi być podobnie. Moze nie każdy na dzień dobry da te 2k na reke, ale po 3 próbnych miesiącach już będzie. A jak jesteś w miarę ogarnięty, to