Wpis z mikrobloga

Kilka osób poprosiło bym co nieco napisał o tym Cubocie s550 za 280 zł z zeszłotygodniowej cebulki.

Na wstępie powiem, że to prawdopodobnie najlepiej wydane 280 zł. Kto się nie załapał ma prawo żałować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyszedł wczoraj więc miałem okazje się troszkę pobawić. Telefon przyszedł z naklejonym screen protectorem i jednym zapasowym. Dodatkowo było jakieś plastikowe gówienko do ochrony tyłu obudowy. Telefon jest świetnie wykonany. Metalowa obwódka, tył wykonany z jakiegoś fajnego materiału (plastik/szkło?). Wszystko ładnie spasowane, nic nie trzeszczy, sprawia wrażenie bardzo solidnego. Największą zaletą jest grubość. Płaski, jak się go wyjmie z tego plastikowego gówienka to bardzo płaski.

Wyświetlacz bardzo przyzwoity, bardzo dobre kąty widzenia. Ogólnie nie ma do czego się przyczepić. Parametry sa przeciętne ale to zupełnie wystarcza do płynnego działania wszystkich aplikacji. Jeśli ktoś nie gra w gry z wodotryskami to nie zauważy różnicy. Wszystko uruchamia się błyskawicznie, ani razu nie zauważyłem by dostał zadyszki. 2 gb ramu robi swoje. Aparat bardzo przeciętny jak na dzisiejsze czasy. Po 8 mpx naciąganych do 13 nie ma się co spodziewać cudów. Na czymś musieli przyoszczędzić, w końcu to telefon, który normalnie kosztuje 500 zł. Jeśli chodzi o głośnik to gra bardzo głośno aczkolwiek jeśli chodzi o jakość to szału nie ma. Czujnika linii papilarnych nie używałem ale podobno działa bardzo dobrze. Baterii też jeszcze nie miałem okazji w całości rozłądować i do pełna załadować ale jest dobrze. 3000 mAh musi dawać redę. Jest dual sim ale coś za coś. Jak wsadzicie dwie karty to już nie wsadzicie karty pamięci.

Podsumowując ten telefon za 280 zł to okazja jakich mało. On jest spokojnie wart tych 500 zł które kosztuje normalnie. Zostawiam go sobie bo jest świetny. A jak go #!$%@? to nie będzie boleć ;) Zaskakująco dobry telefon jak na markę o której istnieniu tydzień temu nie miałem pojęcia. Jeśli będzie podobna cebula w przyszłości to brać bez zastanowienia. Dzięki mireczku @banggoodpl za info.

Plusy:

+ świetne wykonanie (naprawdę świetne, nie musi się wstydzić w towarzystwie o wiele droższych kolegów, wręcz przeciwnie)
+ grubość
+ wysoka wydajność (jak na tę półke cenową)
+ wyświetlacz (jw.)

Minusy:

- aparat
- dual sim albo karta pamięci to i to nie wejdzie.
- dla niektórych niewymienna bateria może być minusem
- gdy mówisz ludziom, że masz cubota to myślą, że dzwonisz z laczka

#cubot #banggood #telefony #android
L.....e - Kilka osób poprosiło bym co nieco napisał o tym Cubocie s550 za 280 zł z ze...

źródło: comment_v0EiQBgTd4I7GEzyJ4iTHeeJYFc4w1U4.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
- gdy mówisz ludziom, że masz cubota to myślą, że dzwonisz z laczka


@LibertyPrime: dlatego nigdy nie kupilbym telefonu tej firmy xD juz wystarczy mi obecna beka ze mnie, ze mam "żuka" w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz