Wpis z mikrobloga

#dronowaprasowka #dron #drony #quadcopter #quadrocopter

Chiński rynek dronów rośnie w szybkim tempie
Jak donosi "The Indian Express", chiński rynek dronów ma osiągnąć wartość jedenastu miliarda dolarów do 2025 roku.

Góry Kjeraj uchwycone przez nastolatka
Świetne wideo, które w ciągu ostatnich kilku dni obejrzało ponad siedem milionów osób.

Dron Lily pod obserwacją Indiegogo Trust
Kilka miesięcy temu wielką popularnością cieszyła się zbiórka na dron Lily, który po podrzuceniu miał śledzić i nagrywać konkretną osobę. Od dłuższego czasu (pomimo zbiórki sporej kwoty) nie pojawiło się zbyt wiele konkretów na temat premiery drona.

Drony na rynku nieruchomości
Firma zajmująca się handlem nieruchomości oferuje swoim klientom wirtualną podróż wokół potencjalnego nabytku.

Wideo z wyścigu dronów
Prawdopodobnie najpopularniejszy materiał wczorajszego dnia, prawie 1,5 miliona wyświetleń w ciągu doby.
Pobierz
źródło: comment_TpxtDy8hUtu3NuzjlcHtIb7vTorQbBoe.jpg
  • 6
@FlyToy_PL: Hej witajcie. Mam niedyskretne pytanie.

Jak to jest, że ceny w polsce vs ceny chińskie potrafią róznić się dwu-trzy krotnie? ;) Z ciekawości wszedłem na waszą ofertę i naprawdę korzystając z dobrodziejstwa kupowania za granicą można sie przestraszyć cen :)
@FlyToy_PL: nie no oczywiście zdaje sobie sprawę - pytanie było naiwnie skonstruowane :)

Rozumiem że jakis model jest z tego powodu droższy. Dziwi mnie po prostu różnica, że jeden jest droższy o 50%, inny o 250% itp :) Pewnie nie biore czegoś pod uwagę, ale strasznie to straszy jak człowiek upatrzy sobie model i chętnie wsparłby rodzimy rynek ale różnica między $50 a 649PLN jest zbyt duża (tu przyklad pewnego modelu
@Python: Bywa tak, że na chińskim rynku cena urządzenia w ciągu paru miesięcy spadnie o kilkadziesiąt procent. W takim przypadku totalnie nie możemy konkurować z racji nabycia przez nas towaru po wyższych cenach.