Wpis z mikrobloga

@The_Starfish: Wymaga jedynie spania ciągiem ok. 5 godzin w nocy (dopiero po takim czasie temperatura ciała się wyrównuje i jest wiarygodna do pomiaru). Wiadomo, że jeśli są jakieś dalekie podróże to może się trochę rozregulować, ale Ladycomp bierze takie odchylenia pod uwagę i wtedy można używać gum (ja podczas wakacji miałam takie rozregulowanie i przez 2-3 tygodnie pokazywał czerwone światło).
@Cebulator123: Zgadzam się, że to smutne, że ludzie nie mają
Skąd masz te informacje o powikłaniach po cesarce? Kobiety maja po kilka i jakoś żyją, wiec chyba jednak nie tak często.


@amator_kwasnych_zelek: Z literatury fachowej. A Ty, jak widzę, jako argument bierzesz jedynie swoje doświadczenia, co, wybacz- jest gównowartym argumentem. Dalej z resztą nie jest lepiej, ale nie chce mi się już do wszystkiego pojedynczo odnosić.
Dlatego też kończę tę jałową parodię dyskusji.
@chromatografia: Pytałem o konkret, a nie określenie "fachowa". Tak jak napisałem, rozmowa z Tobą jest taka jakbyś przeczytał możliwe skutki uboczne na ulotce do jakiegoś leku i chrzanił, że to śmiertelna trucizna, zapominając że nie występują wszystkie na raz i bardzo rzadko. To jest dopiero parodia. Jakiś lekarz by zobaczył co tu wypisujesz to by Cię obśmiał.
@feuer: Bez obrazy, ale od razu widać, że nie miałeś do czynienia z ludźmi, kto dy są serio wierni, tylko z tymi, którzy te statystyki niszczą ;). Fakt, wierność jest powiązana z religią i takie osoby się będą bardziej tego trzymać, ale to osobny temat i nie czas teraz na to, to są osobne sprawy.

W związkach "jednonocnych" takie coś nie wypali i trzeba niestety złagodzić nerwy kosztem samego seksu jak
@anlin: ech, szkoda, ze nawet te 5 godzin może nie być do zrealizowania ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zostane chyba przy swoim: gumki plus tabletki "po" w razie wypadku. Nie wykluczam w przyszłości bardziej inwazyjnych, trwałych metod.