Wpis z mikrobloga

Drogie MIRKI!

Jest taka akcja... w sumie to nie wiem jak to dokładnie opisać, na początek myślałem 'weź trzy części daj piątaka bo zbieram na wózek dla niemowlaka' ale to zabrzmiało januszem biznesu... Więc krótko, mam 5 'stron' z częściami komputerowymi które to chciałbym sprzedać albo chociaż dobrze je 'stracić' - stąd też po skatalogowaniu umieszczam je zarówno tutaj jak i na OLX.

Dlaczego tutaj i pod tymi tagami? Bo nie raz widziałem jak koledzy szukaliście jakiejś pierdoły np. łącznika rj który u mnie leży zbędny... a może komuś się przyda.

Dlaczego ROZDAJO? Bo do jutra do 20:00 za pomocą mirkorandoma wylosuje kogoś kto dowolnie wybierze sobie 1 część/komplet a wyśle go na mój koszt.

Na koniec proszę zainteresowanych jakąś częścią o informację tutaj lub na PW - a za 'darowiznę' oddam sprzęt co by go nie wywalać + koszt przesyłki inpost to jakieś 3,50

Za CZARNOLISTOdziękuje ale nie oszukuje i rozdajo będzie :-P A liczę na podbicie tematu.
Pozdrawiam MIRKI!

Zdjęcie UWAGA 10MB straconego transferu [-:

A poniżej spis tego co udało mi się znaleźć...
- 2x PCI HUB USBx5
- 2x USBx2 do płyty głownej
- 1x USB A->B 5m
- 2x USB A->B ~1.5m
- 1x USB przedłużacz 5m
- 1x 2USB -> Mini USB
- 3x USB -> MicroUSB ~1m/1,5m
- 2x szpula USB ~1m
- końcówka USB-USB
- końcówka USB->MiniUSB
- końcówka USB A-> USB B
- końcówka USB -> jakieś inne [-:
- 3x regulator/potencjomer zasilania 3pin
- 4x MOLEX z gniazdem na wentylator
- 2x 1xMOLEX -> 2xSATA
- 3x 1xMOLEX -> 1xSATA
- 1x 1xMOLEX -> 2xMOLEX + 1xSATA
- 2x PCI LAN
- 1x USB karta sieciowa
- 1x łącznik RJ45
- 1x łącznik z krosem (2 pary tylko) RJ
- 1x wtyczka do starego gniazda -> 2x nowe gniazdo
- 1x zwijany przewód telefoniczny ~1m
- 7x antena wlan
- 1x PCI FireWire
- 1x zwijany przewód FireWire
- 2x końcwka FireWire -> MiniFW
- 3x jack-jack ~1.5m
- 1x 2jack-2jack ~1.5m
- 1x 2RCA-2RCA ~1.5m
- 1x jack->2RCA
- 1x zwijany przewód słóchawki/mikrofon
- 1x rozdzielacz 1jack->2jack
- 1x rozdzilacza 1jack->2RCA
- 2x przejście JACK -> MiniJack
- 2x końcówka jack do zalutowania
- 1x kpl. RCA męska/żeńska do zalutowania
- 1x kpl. JACK męska/żeńska do zalutowania
- 7x przewód SATA
- 2x termometr płyty głównej
- przewód DSUB
- przejście DVI -> DSUB
- 1x SVIDEO -> RCA and VIDE Gigabyte
- 1x 44p -> 40p

#rozdajo #sprzedam #bazarek #olx #allegro #komputery #elektronika
KLIFord - Drogie MIRKI!

Jest taka akcja... w sumie to nie wiem jak to dokładnie op...

źródło: comment_XhaTvwJYKLUy1pqt3MJZO6df80ItsmqY.jpg

Pobierz
  • 27
@DennisRozrabiaka: @zapoznalem: nie myślałem nad taką opcją 'za wszystko' - nie wiem zaproponujcie może coś na PW? I nie nie olałem was Mirki! Byłem z psem na spacerze, a potem nakarmić ciężarną różową, potem telefon od rodziców którym coś pdf nie działa... tak tak tłumaczę się [-:
@Dezynwoltura: dziękuje za plusa, doceniam to serio. Dla mnie nie jest to może i szmelc, ale aktualnie zbędny sprzet a Mirkom się
Zmiana opcji sprzedaży.
Sprzedajemy całość - minus jeden przedmiot który jutro pójdzie w losowaniu ROZDAJO na mój koszt.
Jeżeli jesteście zainteresowani proszę o propozycję na PW (odblokowałem) a ja obpiszę czy macie konkurencję...

Tak będzie najrozsądniej i najsprawiedliwiej.

@DennisRozrabiaka: @zapoznalem: Mirki bo oboje jedynie jesteście zainteresowani...
Drogie Mirki dziękuje za atencje, nikt nie kupił i nikt nic nie chce ;-/
Szkoda, gdzieś wystawie całość za groszowe sprawy może ktoś sobie to weźmie i mu się przyda [-:

A teraz zakończenie losowania ROZDAJO które wygrał kolega @Trzeszcz
Mirku odezwij się na PW - podaj co byś chciał z tego i daj mi swój adresik.
@DennisRozrabiaka: regulatory rezerwował wcześniej @ptaaq więc zaproponuje Ci wszystkie USB -> MiniUSB(B) które znalzłem (okazało się, że mam jeszcze jednego :P) USB -> MiniUSB(B), 2USB-> MiniUSB(B) - Rozwijany USB -> Końcówka MiniUSB(B)(- Cennik ten sam co u kolegi. Dyszka plus 3.50 na transport.

@Ptaaq zamiast przedłóżacz USB i końcówkę B proponuje od razu długi kabel USB->USB B
Poniżej fotki dla @zapoznalem @DennisRozrabiaka @ptaaq
KLIFord - @DennisRozrabiaka: regulatory rezerwował wcześniej @ptaaq więc zaproponuje ...

źródło: comment_haCfo28nJEiv2uUXRp9IcTaeiEvBD0lW.jpg

Pobierz