Wpis z mikrobloga

Mirki pykające w #gry - pomóżcie staremu człowiekowi. Po latach casualowego grania naszło mnie i ekipę na jakiegoś innego niż w L4D2, ciekawego coopa i padło na Rainbow Six Siege. Mam kilka pytań:
1) to co teraz jest w promocji (Starter Edition) to rozumiem sam klucz, więc klikam w Steamie czy tam Uplay KUP i mam grę, tak? Ograniczenia tej wersji znam.
2) do gry w to wymagane jest z tego co wiem Uplay. Jak działa to, że kupuję grę w Stream, a gram w innej platformie? Jakoś do Steam bardziej przyzwyczajony jestem. Przekazują się jakoś numery licencji?
3) rozumiem, że jakbym chciał klucz do wersji pełnej, bez ograniczeń Startera, to po prostu szukam w jakimś sklepie sieciowym DIGITAL Tom Clancy’s Rainbow Six SIEGE (klucz UPLAY) i jest gitara?

Dzięki z góry.
  • 8
@MojeTrzecieKonto: @asd1asd: Mireczki, ja nie pytałem o inne propozycje, tylko o stronę techniczną ;-) .

Ale żeby nie było:
1) Overwatch - demokratycznie wyszło, że nie ma nikt ochoty na takiego kolorowego CeSe'a ;-) . Wiem, upraszczam, ale cały myk polega na tym, że nie mamy ochoty na taką bajkową dynamikę.
2) Evolve - to chyba to, gdzie 4 tłucze jednego dużego? Myśleliśmy po premierze - nie spodobało się.
3)