Wpis z mikrobloga

Mirki, pan Ryszard potrzebuje pomocy - a właściwie pracy. Uczciwy człowiek, któremu życie się nie tak potoczyło - więcej w opisie i focie. Sporo jest tu mirkówbiznesu, więc wiem że jeśli będzie dużo plusów to pan Ryszard zostanie co najmniej jakimś account menagerem XD

Drodzy, jest potrzebna Wasza pomoc. Pan Ryszard podszedł do mnie na pl. Trzech Krzyży. Chwilę wcześniej minęliśmy się w kościele św. Aleksandra gdzie siedział, bo jak powiedział skończyły mu się już wszystkie pomysły. Pan Ryszard właśnie stracił mieszkanie które wynajmował, bo zalegał z płatnością. Zalegał bo nie zapłacił mu pracodawca - firma ochroniarska. Pan Ryszard ukończył filozofię na ATK, potem uczył angielskiego w szkołach. Zachorował na raka krtani i musiał zrezygnować z pracy w szkole. Wyjechał za pracą z Podlasia, gdzie została jego żona, do Warszawy. Teraz nie ma żadnej pracy i poszukuje dowolnej - deklaruje, że może robić wszystko. Pan Ryszard nie miał postawy roszczeniowej, nie chciał ode mnie pieniędzy, wyglada na człowieka kulturalnego i wypowiada się ładną polszczyzną. Na koniec rozmowy poprosiłem o dowód osobisty - wszystko co opowiadał się zgadzało i brzmiało wiarygodnie. Z portfela wyjął też ksero dyplomu ukończenia studiów...


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10154149722898617&set=a.10151160408513617.463464.669688616&type=3&theater

#warszawa #pomagajzwykopem #praca #biznesy #dolary
Pobierz Crux - Mirki, pan Ryszard potrzebuje pomocy - a właściwie pracy. Uczciwy człowiek, kt...
źródło: comment_HjpQA1Qp7xREnmKlvn6pIFhD7s36SqDW.jpg
  • 3