Wpis z mikrobloga

@pinol: Ale ja nigdzie nie napisałem, że zrobiłbym to lepiej - ja ze swoim talentem nie miałbym startu do niej. Wyraziłem tylko swoją opinię co do samego chwytu.
  • Odpowiedz
Po takim czymś widać jak procki graficzne są szybkie.
Pewnie szło by to szybciej jakby mózg był dedykowanym sprzętem tylko do takiego zadania, ale w tle musi ciągnąć ogrom innych zadań.
  • Odpowiedz
Nosz jak mnie to #!$%@?, że innym coś takiego przychodzi z taką łatwością, a mi akurat nie, a bardzo chciałbym i potrzebowałbym takiej umiejętności nie tylko rysowania, ale i tak szczegółowej pamięci przestrzeni ()
  • Odpowiedz
@pinol: nie rozumiem takich odpowiedzi. Jeśli czegoś nie umiem, to nie mogę powiedzieć że ktoś inny robi coś słabo albo w beznadzijeny sposób? Dajmy na to Pudziana, koleś jest takim sobie "fajterem" z takim sobie stylem ale zabiłby mnie jedną ręką. Nie mogę go tak ocenić skoro pewnie nigdy nie osiągnę tego samego?
  • Odpowiedz
Ale ten cienkopis to trzyma jak #!$%@?... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Infrass: Pewnie dlatego, ze jest leworęczna, przypatrz się :)

Nosz jak mnie to #!$%@?, że innym coś takiego przychodzi z taką łatwością, a mi akurat nie, a bardzo chciałbym i potrzebowałbym takiej umiejętności nie tylko rysowania, ale i
  • Odpowiedz
jest leworęczna


@chromatografia: Nie, chyba raczej praworęczna. Gdy pokazuje efekt swojej pracy, widzimy cienkopis w prawej dłoni - a lewą dłoń widzimy przez ułamek sekundy, po lewej stronie rysunku.
  • Odpowiedz