Wpis z mikrobloga

Pytanie do #mikrokoksy Jestem lekko otluszczonym z nadwaga ok 5 kg padawanem siłki. Lepiej jest od razu iść w masę czy najpierw skupić się na spaleniu tego nadmiaru i dopiero masować? Trening adaptacyjny mam za sobą ok. 2 miesiące, waga spadła do z 8 do wspomnianych 5 kg nadwagi. Głównie brzuch i uda.
  • 7
  • Odpowiedz
@Mateusz-Olssen: 3 razy w tygodniu. Wyjazd 2 tygodnie maja i grille z piwem mnie dobily. Na siłowni się. Nie kratowałem, bez konkretnego celu po prostu chciałem poznać ruchy i sprzęt. Że tak to określe nigdy nie wyglądałem źle, od w sumie zawsze w domu był drążek, pompki, hantle. 20 km rowerem z pracy do domu. Jakieś mięśnie po prostu mam. Chciałbym coś skonkretyzować, a czasami brakuje mi po prostu wiedzy.
  • Odpowiedz
@Wykupiciel: polece Ci moj trening. Fbw i ogranicz ryz, ziemniaki, makaron, pieczywo i wiadomo cukierki/fast foody. 5 posilkow dziennie i 3-4 kg w miesiac stracisz. 3 treningi silowe w tygodniu bez cardio co drugi dzien i wystarczy.
  • Odpowiedz
@Wykupiciel nie zrób mojego błędu i lepiej się dotnij porządnie, ja sie nie docialem i wszedłem na masę bez kaloryfera w efekcie cały czas byłem gruby i dopiero na te wakacje bede jakoś może wyglądał ( ͡º ͜ʖ͡º) a mogłem wcześniej już mieć sylwetkę lepszą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz