Wpis z mikrobloga

Idę niedługo do kolegi na urodzinowe piwo i wymyśliłem już jaki drobny prezent mu zrobię. Otóż oboje palimy i lubimy eksperymenty, więc chcę mu zrobić unikatową paczkę fajek, gdzie każdy papieros będzie miał jakiś dodatek. Pudełeczko ładnie ozdobię, ale zastanawiam się nad zawartością. Paliłem już papierosy z solą, herbatą itp. Przychodzi mi też do głowy papryczka chilli i pieprz, zaraz spróbuję. Jakbyście mieli jakieś pomysły (a najlepiej wypróbowane), to bardzo proszę.

PS: wiem, że spalanie niektórych rzeczy (jak sól) może być dość szkodliwe, ale to jednorazowa sprawa

PSS: nic nie piszcie o narkotykach, to zbyt oczywiste. Powiedziałbym też, że bez heheszków, ale to raczej niemożliwe na tym portalu ;)

Z góry dzięki

#palenie #pytanie #papierosy #kiciochpyta

przy okazji może zaproszę #wykopsmokersclub, sam zamierzam zapalić i pomyśleć chwilkę o detalach prezentu
  • 3
@Oszczer: no mam sporo rodzajów tytoniu, smakowych też. I zamierzam je wykorzystać. Tyle że on zwykłe smakowe tytonie posiada i pali, więc równie dobrze mógłbym mu kupić paczkę fajek w kiosku. Zamierzam mu nawtykać czegoś niekonwencjonalnego, bo uważam to za ciekawsze.