Wpis z mikrobloga

Dokładnie rok temu Premier przyjechał do mojego domu,
Mirasky. Ale to zleciało szybko...

1. Pierwszy wpis wrzuciłam dokładnie 5 czerwca 2015 roku, dzień po odebraniu Premiera z hodowli.

2. Pierwszym wpisem pod tagiem #piesekpremier było takie słodkie zdjęcie.

3. Najbardziej plusowanym wpisem był śpiący Premula na stole zabiegowym u weterynarza.

4. Ale mimo olbrzymiej liczby plusów, pobił go senior i "tata" Forest tym zdjęciem.

5. Zdjęcia kupy (Collina, brata Premiera) dostały po 20 i 18 plusów, a stało się to w tym wpisie.

6. W gorących pojawiliśmy się 15 razy (licząc, że gorące zaczynają się od 70 plusów wzwyż).

7. Łączna liczba plusów jakie dostały wpisy pod tagiem to około 3514 co daje trochę ponad 50 plusów na wpis.

8. Za sprawą prowadzenia tagu poznałam spooroo naprawdę fajowskich Mirabelek i Mireczków :) a nasze relacje w kilku przypadkach przeniosły się także poza internety. Z jednym Mireczkiem okazało się, że mijamy się na wystawach :> i to w tej samej rasie.

9. W sumie Premiera wykiziało 13 Wykopowiczów.

Na koniec chciałam się z Wami podzielić moją "ściepą" filmików ze spachata (tak, dlatego wszystkie jak jeden mąż są w pionie). Zbierałam je nie do końca wiedząc po co, a w efekcie końcowym wyszła z tego wszystkiego naprawdę fajna pamiątka. To taki trochę rok w pigułce z tym małym, włochatym wariatem.

Asierozpisałam.

#pokazpsa #pies #psy #bernenskipiespasterski #tworczoscwlasna #szczeniaki
n.....a - Dokładnie rok temu Premier przyjechał do mojego domu, 
Mirasky. Ale to zle...
  • 15
@xiaomiao: gdybyś przeczytał wpis, to byś wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To są filmiki ze snapchata, a na snapie nagrywa się raczej w pionie. Zapisywałam sobie je ot tak. Nie myślałam, że powstanie z tego zbiorczy filmik.
@HackTheGibson: XD

@kozi: ehh kolejny. Tak wiem że pionowe, jest o tym we wpisie, jest o tym w komentarzach. Na snapchacie nagrywa się pionowo, bo przegląda się go pionowo. Nie nagrywałam od roku 10 sekundowych filmików z myślą, że kiedyś je zbiorę do kupy i wrzucę na yt. Ot cała filozofia.