Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odwiedzona Rewa, świetne miejsce na spacer po plaży. Jedyny minus to grubo ziarnisty piasek, po którym przejściu przez dłuższy czas bolą stopy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A tu zdjęcie paralotniarza, parę razy leciał naprawdę nisko plaży więc można było zrobić super zdjęcia (ʘʘ)
#trojmiasto #fotografia #plaza #kosakowo #spacer
Pobierz
źródło: comment_DK19tbPtOuU4zkKQMELFf6mKsKrF4pwG.jpg
  • 18
@pauulinka: no właśnie. Jak nie stałaś boso na końcu rewy przed świtem zastanawiając się nad sensem istnienia to tak naprawdę tam nie byłaś. Zauważyłaś dziwny obiekt patrząc w stronę gdyni? Ciężko tam dojść ale torpedownia z bliskanaprawdę robi majestatyczne wrażenie, jakby z innego świata. I we wrześniu nie ma ludzi to można w jej pobliżu kąpać się na waletaʕʔ
@schizotypowycynik: Stałam, ba nawet szłam na sam koniec tego cypla co tam jest to myślałam, że mi stopy odpadną ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nad sensem życia sie nie zastanawiałam bo zbierałam kamyczki podobne do bursztynów hahahah. Wiesz co, że nie zauważyłam torpedowni? Może następnym razem. A co do kąpieli na waleta to nie dla mnie xD
@pauulinka: co poradzić? Miałem wtedy lekko psychodeliczny stan z powodu choroby i wydawało się to dobrym pomysłem. Dopóki nie przyłapała mnie niemiecka turystka. Próbowałem tłumaczyć, że skurczył się w zimnej wodzie, ale chyba nie zrozumiała.
Pójście do torpedowni polecam na lekkiej psychodeli, chociaż sam widok wywołuje ciekawy stan.