Wpis z mikrobloga

jeden z mojej kolekcji mistrzowskich wałków motywacyjnych.. ktoś się mógł zrazić do rapu po firmach, bonusach rpk, mezach i innych szmirach.. dla równowagi wrzucam kawałek gdzie słowa stoją prosto w szeregu jak żołnierze, a zwrotka to pluton poezji który rozrywa głowę..

"Dbałość o detal, to miara zaangażowania

Wiara przenosi góry, dłońmi stawiam rusztowania

Ciało, umysł, duch w harmonii synergia

Dla mnie żyć to jak modlić się, każda chwila jest święta

Proś a będzie Ci dane, prośby zwracaj do lustra(...)

#!$%@?, gówniarskie scysje, frustracje i żale

Te emocje są dla mnie za małe, puszczam je

Jadę dalej niech zagryzają się same

Jeśli wolą to niż znaleźć sobie motywacje i talent by zamieść"

lepszej jakości nie ma na yt.

#silownia #mikrokoksy #rap
Sarza01 - jeden z mojej kolekcji mistrzowskich wałków motywacyjnych.. ktoś się mógł z...
  • 5
@stone0: warto jeszcze spr ZEUSA(hipotermia #!$%@?), małpe, kękę wene, greena, zioło.. ostatnio nie słucham dużo rapsów, po za tym nie każdy każdemu podejdzie.. bisza uwielbiam za jego poetyckie teksty, mądre słowa i to flow.. płynie.. jak chcesz coś specjalnego w takim klimacie to jeszcze "eternia" eldo (stara płyta 2003 rok)

spr dyskografie bisz/bok, naprawdę warto... byłem na koncercie, grają w pięciu na żywo - pogrom!

a tu masz jeszcze jeden z
Sarza01 - @stone0: warto jeszcze spr ZEUSA(hipotermia #!$%@?), małpe, kękę wene, gree...
@dptd: ten singiel jest też moim zdaniem dobry i mocno motywacyjny.. wyżej pisałem co jeszcze można sprawdzić, pisałem też że ostatnio nie słucham dużo rapsów, po za tym co mi się podoba niekoniecznie może się podobać Tobie.. jak będę miał jeszcze coś mocno motywacyjnego to na pewno wrzucę na te tagi :)

"Choć nie wierzy w Ciebie nikt oprócz Ciebie,

nawet gdy nie masz nic oprócz siebie,

nie zrobi tego lepiej
Sarza01 - @dptd: ten singiel jest też moim zdaniem dobry i mocno motywacyjny.. wyżej ...