Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@mtkc ostatnio jak zrobiłem aferę na mirko, że przy przedłużeniu umowy dostałem gorszą ofertę niż miałem, to dali mi z3 compact, która w sumie wyszła mnie połowę tej ceny, za które stały na allegro w dniu podpisywania umowy. Ale no to była tzw. 'oferta maksymalna' po wpisie na mirko.
  • Odpowiedz
Przekazaliśmy sprawę dalej aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.


@OrangeEkspert: Wy sobie chyba żarty robicie takim PR-em. Dobrze że uciekłem od Was po 8 latach gdy zaproponowaliście mi za 8letni staż 5zł rabatu przez rok umowy...

W Virgin dostałem 1GB neta miesięcznie za przeniesienie numeru z innej sieci. Powinniście mu dać przynajmniej 2x tyle za taki staż! Orange, jesteście marketingową porażką! Weźcie się za klientów bo pouciekają do
  • Odpowiedz
@LLU83: po dwóch latach dali mi 39 GB i fajna promocja, ale jeśli się skończy to zastanowię się nad zmianą bo juz widuje tańsze oferty w niektórych sieciach.
  • Odpowiedz
5 lat w abonamencie, wcześniej kilka na prepaid, a człowiek dostaje 2h rozmów, mimo że abonament gwarantuje darmowe do wszystkich. Kochane #orange.


@MaNiEk1: Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki, cztery liceum, potem pięć bite studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę, ja #!$%@?ę, #!$%@?!

  • Odpowiedz
@MaNiEk1: nooo... to widzę, że nic się nie zmieniło. 7 lat miałam abonament w orange, rachunki może niezbyt wysokie ale zawsze zapłacone na czas, przy przedłużaniu umowy zaproponowali gorsze warunki niż bratu, który przyszedł jako nowy klient. Skoro #orange nie zależy na utrzymaniu klientów postanowiłam na tym zakończyć przygodę z tą siecią.
  • Odpowiedz