Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną
2. Chwal się w CV że umiesz AutoCADa
3. Idź na rozmowę kwalifikacyjną i nadal mów że umiesz AutoCADa
4. Mów że masz 5 lat doświadczenia z CADem ale zapomnij dodać że tylko w wersjach od 2010-2015 na Windows
5. Zostań przyjęty do firmy na okres próbny
6. W pierwszy dzień dostań projekt na próbę odpalony na MacBook w nowym CADzie 2017 o którego istnieniu nie miałeś pojęcia.
7. Spodnie do prania
8. Brak profitu
9. Był punkt piąty
10. Cała edukacja w #!$%@? a stres na maturze, kolokwiach i egzaminach to był jakiś śmieszny żart w porównaniu z tym gównem
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oswiadczenie
R2D2zSosnowca - 1. Bądź mną
2. Chwal się w CV że umiesz AutoCADa
3. Idź na rozmowę kw...

źródło: comment_Jtawhkv77JmIgKRNSbvgMUioV0I21ebk.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Ingvarr100th: nie. Chcą chyba zniechęcić ludzi do CADa 3D i maksymalnie go zamotali. Ciężko, dużo bardziej nieprzystępnie i nielogicznie ustawia się światło i kamery. Chyba chcą przekierować ludzi chcących robić modele 3D do innych produktów Autodesk typu Revit a CADa pozostawić rysunkom 2D. Fakty są takie że nawet nauczyciele z roku na rok coraz bardziej na to psioczą.
@grzejnik_pokojowy: jak komuś zależy to się stresuje
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca mialem to samo, ale posadzili mnie przed najstarszym kompem w biurze. Wersja 2007 na pokładzie. Wiekszosc znanych mi komend nie działała. Program wywalal takie errory, jakich w zyciu wczesniej nie widzialem. Na cadzie swego czasu zęby zjadłem, ale to zadanie mnie pogrążyło. Potem jeszcze test z angielskiego z pytaniem jak przetlumaczyc slowo listwa przypodlogowa, albo linoleum :D
A to calkiem prestizowe biuro arch w Warszawie...
  • Odpowiedz
  • 0
@serintakma: ja 90% komend ktore uzywam pobindowalem sobie pod rozne kombinacje klawiszy z lewej strony klawiatury (d-wymiar norm., dd-wym. obr., e-przesun itp.) wiec jakbym mial teraz usiasc do czystego cada bez mozliwosci przeniesienia swoich ustawien to kaplica xd
  • Odpowiedz