Wpis z mikrobloga

@ykuleczka: Art Brut to mistrzostwo, szczególnie cenie za sample starych kawałków, ale ta też jest dla mnie bardzo dobra. Niektórym jak czytałam na mirko, nie pasuje za bardzo muzyka w znaczeniu, że widać przepaść miedzy nawijką Oskara, dla mnie jest dobrze w opór
@MasterSoundBlaster: wznieśmy toast ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@orlando74: Myśle, że to taki styl, co nie podpasuje każdemu. Nie znam innego duetu na
@lugre: Bo ich się albo kocha albo nienawidzi. Po pierwszym zetknięciu z ich muzyką stwierdziłem, że są asłuchalni. Kolejne miałem po pół roku i z miejsca stałem się fanem.
Pro8l3m to nasze dobro narodowe jeśli chodzi o rap grę. Mają niepodrabialny styl i na tą chwilę są ze swoimi produkcjami w ścisłej czołówce. Propsuje ich praktycznie każdy raper co też mówi samo za siebie.

@Tehnikolor: @lugre: mam identyczne odczucia więc coś w tym musi być, kiedy był szał na ArtBrut włączyłem dwa kawałki i myślałem, że umrę nie byłem w stanie przesłuchać do końca, po jakimś czasie usłyszałem znowu, że się ludzie strasznie jarają nowym numerem i przesłuchałem 2040, co to było ! nie mogłem zebrać szczęki z podłogi, wróciłem do EP'ek i po czasie doceniłem niepowtarzalny klimat PRO8L3MU, polecam się nie zrażać po
Pobierz malak23 - @Tehnikolor: @lugre: mam identyczne odczucia więc coś w tym musi być, kiedy...
źródło: comment_HuhEDbWq7lfxUeYPSnUPMc9Vv85UtXEN.jpg
@orlando74: jak włączyłam kilka tygodni temu jakiś kawałek, to też uznałam, że Pro8l3m jest słaby, nawet zastanawiałam się czy ten hype na nich to nie jest jakiś trolling ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz przesł#!$%@?ę płytę czwarty raz w ciągu dnia
@malak23: Ja jak usłyszałam 2040 to wyłączałam po 30 sekundach xD Jak wyszła Molly to było to samo, ale przez to, ze mi się czesto na yt wyświetlała w "wybranych dla Ciebie" to klikałam czasami jak nie wiedziałam czego posłuchać. Aż w sumie @pwcr mi pokazał kilka kawałków i instant mi sie spodobało (ʘʘ). Dla pro8l3mu odświeżyłam 2 dni temu swojego lasta i katuje na pętli nową
@lugre: nie, nadal jestem na nie ;p nie podoba mi sie w jakim kierunku poszli z nowa plyte, nadal sadze ze oskar nie odnajduje sie w tych dystopijnych cyberpunkowych klimatach

cos mi tu nie pasuje, z jednej strony lubie takie klimaty i produkcja tych kawalkow to na prawde spoko robota ale oskar na tle tych podkladow wypada kilka razy gorzej niz na art brut

nie czuc takiej samej chemii jak w
@malak23: żeby znaleźć tam żródło dobrej muzyki, to będziesz musiał poczekać jakiś czas, wróciłam na lasta, po ponad pół roku, a z tego co próbowałam, to nie można już zerować, wiec biblioteka trochę nieaktualna mimo, że to tylko te +/- pół roku :D
@lugre: porównanie mojej listy z początku użytkowania z ostatnimi dwoma latami to też niezłe nieporozumienie, jakbym nie wiedział, że faktycznie tak mi się gust zmieni przez te 6 lat to bym powiedział, że konto używały dwie różne osoby ( ͡º ͜ʖ͡º)