Wpis z mikrobloga

Recenzja z plikami video kamery sportowej F60B - najlepsza budżetowa kamera sportowa.
Kamera do kupienia jest w sklepie np. Gearbest. Była za 39.99$ (po obniżeniu punktami wyszło mi 28$). Obecnie jest w okolicy 46$ ( http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_355298.html ). Kupiłem ją 21 maja, a już 1 czerwca miałem ją w domu - poczta belgijska nierejestrowana.

Po testach w dniu dzisiejszym uważam że rozkłada na łopatki takiego Ekena H9 i SJ4000. Kamera jest rewelacyjna, obraz bardzo dobrej jakości, bardzo dużo różnego rodzaju trybów nagrywania.
Pokrótce najfajniejsze opcje:
- nagrywa w trybie 4K 30 fps, 2.7K 30 fps, 1080p 60 i 30 fps, 720p 120, 60 i 30 fps - wszystko do formatu MP4.
- ma specjalny tryb SlowMotion video 720p 120 fps lub 1080p 60 fps
- ma specjalny tryb TimeLapse video - automatycznie robi film timelapse (możliwość ustawienia co ile czasu ma być łapany obraz)
- ma tryb samochodowy (automatyczne załączenie nagrywania po wykryciu zasilania)
- tryb aparatu robi bardzo ładne zdjęcia (w trybie aparatu mamy możliwość skorzystania z samowyzwalacza czasowego, timelapse zdjęć oraz trybu szybkich zdjęć - max.10)
- możliwość połączenia po WiFi (z aplikacją na telefonie działa bezproblemowo)
- standardowy duży zestaw różnych mocowań (lepszych jakościowo niż w Eken)
- przejrzyste menu i szybko się przełącza między trybami
- obiektyw szerokokątny 170 stopni oraz zoom cyfrowy 4x

Jeżeli chodzi o wady:
- zdjęcia mają złą proporcję boków - trzeba na komputerze zmienić ręcznie rozmiar zawężając wysokość
- brak możliwości wyłączenia dźwięków uruchamiania i poruszania się po menu
- niezbyt dobrze łapie dźwięk

Na koniec jeszcze udostępniam nieobrabiane pliki z kamery nagrane w różnych warunkach (kontrasty, ciemności, pod wodą) i trybach (slow motion, time lapse, 1080p).
https://drive.google.com/file/d/0B9ePigdD1MgdSXQyY1lwTXZuRU0/view?usp=sharing

#aliexpress #f60b #eken #kamerasportowa #kamerasamochodowa #sj4000 #gearbest #banggood #itemyzchin #pokazzakupy #zakupyzchin
kibiklops - Recenzja z plikami video kamery sportowej F60B - najlepsza budżetowa kame...

źródło: comment_ytPbSjEf9SDyccEwxqqjI6L5sL7YESlD.jpg

Pobierz
  • 91
Kupiłem dziś z gearbest, dodatkowo 8% rabatu, 5$ za rejestrację w givingassistance oraz podpiąłem pod tą stronkę gearbest w celu cashbacku (nie wiem na ile to zadziała).
Jak dojdzie to zrelacjonuje jak to wygląda z perspektywy totalnego żółtodzioba jeżeli chodzi o kamery sportowe.
@BiBiTheCat: Aplikacji za bardzo nie testowałem. Jakiś tam tryb przeglądu jest i mi jakieś pliki z obrazami na telefonie potworzył.

Jak ktoś ma punkty na Everbuying to tam tą kamerę z kodem EBDAD można kupić za 40.8$