Wpis z mikrobloga

Mireczki, jedno pytanie. Czy przy wpłacie pieniędzy poprzez przelewy24.pl na e-dym.pl, sklep powinien od razu, z automatu zaksięgować wpłatę, czy robią to ręcznie i trzeba czekać?

Wpłaciłem kasę i brak jakiegokolwiek potwierdzenia. A na stronie e-dym.pl dalej widnieje informacja: "Oczekiwanie na płatność Przelewy24"

#epapierosy
  • 17
  • Odpowiedz
@spluczka: Wczoraj na zielonym forum właśnie czytałem żale pod ich adresem. Ponoć dużo szybciej dochodzą przesyłki za pobraniem. Pisali że po opłaceniu czekali czasami po 3-4 dni.

  • Odpowiedz
@spluczka: U mnie to samo, ostatnio do nich pisałem to dostałem takie info: "Wpłaty są sprawdzane poprzez automatyczny system od poniedziałku do piątku od godz.8-mej do godziny 13-tej.
Po dotarciu wpłaty zamówienie jest przekazywane do realizacji." Do tego u nich wcześniej pojawia się, że zapłacone, niż na stronie.
  • Odpowiedz
@spluczka: spokojnie będzie dobrze czasem dopiero aktualizuja statusy masowo, nigdy nie czekałem dłużej niż dobę na wysyłkę chyba że w przypadku takich okazji jak dziś
  • Odpowiedz
@Szczurinios: @Oszczer:

No ale powinni mnie chociaż z automatu poinformować, że otrzymali pieniądze, a o wysyłce niech poinformują np. osobnym mailem. Tak jak to ma miejsce w każdym innym sklepie, w którym coś zamawiałem, łącznie z sprzedawcami z allegro.pl
  • Odpowiedz
@Oszczer: przelewy - tak, ale na stronie e-dym.pl wciąż znajduje się informacja, że oczekują na przelew. co więcej - mogę wcisnąć przycisk i wysłać im ten przelew ponownie, choć już raz pieniądze wpłaciłem.
  • Odpowiedz
@spluczka: najlepiej płacić PayPalem - ja od kilku zamówień juz tylko PayPalem płacę w edymaju - zaraz po zrobieniu płatnosci masz : "!Płatność zaakceptowana! " , na przelewy24 w ciul ludzi narzeka
  • Odpowiedz
@blackdog: no ale np. na allegro nie ma żadnych problemów z przelewy24.pl. Wpłacam, a kilka sekund później otrzymuję informację, że: "xxxxx otrzymał Twoją wpłatę". To samo w sklepach typu morele.net, zadowolenie.pl, itp
  • Odpowiedz