Wpis z mikrobloga

@Redami: zawsze do 14 dni możesz zwrócić (pamiętając o ograniczeniach na nośniki cyfrowe - musi być zafoliowany)

Możesz też na podstawie rękojmi zgłosić, że pudełko jest uszkodzone (to co innego niż gwarancja, a tu pisze, że nie podlega gwarancji) i żądasz doprowadzenia do stanu zgodnego z umową.
@Redami widać, że się na to przygotowali. Skoro podlega gwarancji, to nie wiem. ja bym zapytał czy można kupić oddzielnie, bo bardzo Ci zależy, oni wtedy powinni zaproponować wysłanie długiego za free ;-)
@husky83: Tylko by otworzyć karty, musiałem otworzyć pudełko w którym był klucz do pobrania gry. Oczywiście klucz jest nie wykorzystany. Ale nie był on oni zasłonięty zdrapką ani nic
@g83kp9: bo oni nie maja juz tych pudelek, gra rozeszla sie "na pniu". Poza tym sprawa typu "bo chce miec cale i #!$%@?", wiec moga miec to w dupie bo dla normalnego czlowieka to co on pokazal tam na foto to jest kino, a nie wgniecenie. W czym to niby przeszkadza?
@oran: mu chodzi o to:

@MrTofu: Wiesz, jeśli CDP zachęca do kupna pre orderu chwaląc się "Zamów u nas, a dodatek przyjdzie w super fajnym pudełku w którym będziesz mógł trzymać wszytskie dodatki z kartami do gwinta", to jednak chciałbym, by to pudełko wyglądało ładnie. Jak by mi na nim nie zależało, to bym kupił sobie dodatek w empiku i zaoszczędził jeszcze. A gdybym miał totalnie wywalone na wersje pudełkową