Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mirki borykający się z problemem trądziku - popełniam ten wpis właśnie dla Was!
Chcę polecić Wam lek za niecałe 10zł, który bardzo mi pomógł, mi, osobie, która z ową dolegliwością zmaga się kilka dobrych lat, po próbach leczenia tego ustrojstwa za pomocą antybiotyków, ziół, drożdży - #!$%@?, czego ja nie jadłam i nie stosowałam! Jest to lek na receptę, który przepisał mi lekarz rodzinny, poszłam do niego z inną sprawą i przy okazji poprosiłam o pomoc przy nawracającym trądziku. Skład leku jest następujący:
Detreomycini 5,0
Resorcini 5,0 70%
Spiroini ovl 100,0
M.f.sol.


Lek musi być wykonany w aptece, gdzie dostępne są jałowe warunki do zrobienia antybiotyku ( #farmacja w razie błędu proszę o poprawienie mnie ʕʔ ). Jedyny mankament- jest cholernie gorzki! Więc jak posmarujecie sobie nim buźkę, a później dotkniecie, to nie chcę widzieć Waszych minek ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i całować się nie można, bo i partner Wam zgnije ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lek stosuję na noc, od razu po umyciu twarzy, punktowo lub, jak mam zaogniony stan, to i na całą powierzchnię, używam patyczków kosmetycznych, co aplikacja to nowy, a rano zmywam. Po 3 dniach stosowania - WSZYSTKO ZNIKA, pozostają jedynie delikatne zaczerwienienia, takie gojące się punkciki, ale jest o niebo lepiej.
Trądzik to straszne #!$%@?, dlatego chcę się podzielić z Wami, moi trądzikowi bracia i siostry, bo w walce z tym ustrojstwem każdy trop jest na wagę złota. Mam nadzieję, że pomoże. ()

#tradzik #zdrowie #cera #skora #medycyna
  • 100
@lilimonco: tak, można. Nazywa się wymaz że skóry, w laboratorium diagnostycznym, w takich co się pobiera krew do badania (znajdziesz przez internet lab które robi akurat to badanie). Miziają patyczkiem, płacisz i czekasz na wynik.
@lunam: dobrze ze piszesz, że nie będziesz brać izoteku. Najpierw przyczyna, a później leczenie jej a nie skutków, w dodatku takie które jest tak inwazyjne. Ja niestety znam osoby z wymienionymi skutkami ubocznym (depresja, tycie). Ale to nie ma znaczenia. Ten lek niszczy organizm. Jeśli rzeczywiście hormony wszystkie są ok, nie ma żadnej bakterii, dieta jest z przewagą roślinnej z wykluczeniem nabiału i pszenicy i nic nie pomaga przez ~8 miesięcy,
@snickers77: nic nie zrozumiałes z tego, co napisałam. Przeczytaj jeszcze raz. Uważasz, że mówię źle że najpierw trzeba się zbadać, zanim weźmie się leki i mieć na papierze co Ci jest i co na to działa? Jeśli nie znasz przyczyny objawów i nie możesz rozpoznać choroby, używasz leków uniwersalnych typu izotek. ALE zanim to zrobisz, powinieneś zbadać się na wszystkie strony, żeby poznać przyczynę i to ją zlikwidować, bo często jedna
@lunam: nie czytaj internetów w kwestii izoteku tylko bierz, pomaga większości osób i na stałe masz problem z twarzy, a smarowidła, antybiotyki i inne wynalazki mozna o kant dupy rozbić, a dla dermatologów, którzy przepisują te wynalazki powinno byc specjalne miejsce w piekle
@goodghost: @xhxhx: @snickers77: @n__s: @majorgross: @avible: no, póki co u mnie tak się stan poprawił po detreomycynie, że nie chcę brać izoteku, zobaczymy później, zresztą, tak jak mówicie, lepiej uważać na słońce, a że planuje dość intensywne wakacje, to ewentualnie zaczęłabym na jesień. póki co, dam jeszcze szansę diecie - bo przyznaję, że nigdy tak super się na tym nie skupiałam, odżywiam się stosunkowo zdrowo, ale
@drugiekonto: tak :) Izrael słynie z leczenia różnych stanów chorobowych skóry. Nie wiem co ma na to wpływ, może klimat, wysokie ciśnienie (MM leży w depresji), ogólnie MM ma w sobie całą tablicę Mendelejewa. Ja nie wierzyłam, ale po powrocie z dnia na dzień widziałam poprawę i w miesiąc zniknęło bez stosowania żadnych specyfików.
@lunam: Czekaj cierpliwie, każdy ma swój czas. Niektórzy widzą zmianę po 3 dniach, inni po roku... A co do owoców, uważaj, bo jest tam cukier :) Co prawda naturalny, nie wyrzuca bardzo insuliny, ale nie wolno też przesadzać. Warzywa za to bez ograniczeń. I nie słuchaj tych, co piszą, że dieta nic nie daje. Od diety zaczyna się stan naszego ciała, ponieważ z niej budują się nasze nowe komórki. Zresztą, to
@lunam: to tylko strata czasu i odwlekanie tej kuracji, za 9 miesięcy cieszylabys sie nieskazitelna buzia, a tak jeszcze trochę pocierpisz, leczenie izotekiem naprawdę nie jest takie straszne jak to niektórzy opisują, zobacz na powyższe odpowiedzi, nikt tutaj nie miał większych problemów podczas kuracji. Są dwa skuteczne rodzaje leku na trądzik. Jeden to czas, niektórym mija z wiekiem, a drugi to właśnie izotretynoina. Na smarowidła, diety i inne szarlatanstwo szkoda czasu,