Wpis z mikrobloga

ale odniesiesz sie do zrodla dzisiaj czy bedziesz caly dzien robic uniki?


@desensitization: Odniosę się (do danych, nie filmiku), Pew Rerearch Center to wiarygodna agencja. Pokazuje, że muzułmanie w poglądach są bardzo podzieleni (zarówno gdy chodzi o kraj, jak i wykształcenie- jak zawsze, im wyższe wykształcenie, tym mniej fundamentalistyczne poglądy http://www.pewglobal.org/2016/04/27/the-divide-over-islam-and-national-laws-in-the-muslim-world/) i że są bardzo zaniepokojeni ekstermizmem islamskim (http://www.pewglobal.org/2015/07/16/extremism-concerns-growing-in-west-and-predominantly-muslim-countries/). A teraz mi pokaż źródło na twoje twierdzenie, że wiekszość
  • Odpowiedz
@Kempes @Refusek @desensitization @Andreth @joyko Ani to, ani to nie jest krystalicznie czyste. Jeden próbuje robić argumenty ze śmiesznych obrazków, drugi coś o lewakach, następny wyzywa od PiSd... Brak słów, żenada, prawie jak dzieci w piaskownicy:
-JA MAM RACJE!!1
-NIEEE BO TO BYŁO TAK!!1
*popychanie*
-YY ODWAL SIĘ JA MAM RACJE1!1!!
Rozumiem, że jest dzień dziecka i szalejecie za hajs rodziców ale można by prosić abyście robili
  • Odpowiedz
Super ! świetnie, że to przyznałeś! A teraz jeszcze sobie odpowiedz na pytanie(w nawiasie daje podpowiedzi jakby co) jak wygląda ekstremizm katolicki (w naszym kraju spotykany często, więc nie powinieneś mieć problemów) i jak wygląda ekstremizm muzułmański

@joyko: Chcesz porównać ekstremizm katolicki w naszym kraju z ekstremizmem MZR? Okazuje się że ci pierwsi chętnie podkradną coś z budżetu, a ci drudzy co najwyżej ponarzekają przy zakazie uboju rytualnego.
No chyba
  • Odpowiedz
@joyko: MZR

poza tym ekstremizm muzulmanski rowniez ciagnie do pieniedzy, nawet w europie

ciągnie, ale pisałeś o sytuacji w Polsce, a w Polsce muzułmanie są najbardziej patriotycznym kościołem, jaki spotkałem
  • Odpowiedz
@Kempes: I to ma być śmieszne czy coś ?

Jeśli polski ekstremizm religijny polega na tym, że babulki stoją z transparentem "nie dla aborcji", to jesteśmy bezpieczni.
No ale dla zahipnotyzowanych lewaków takie babulki to to samo co terrorysta z pasem szachida, często nawet wprost ci hipokryci mówią, że "to się niczym nie różni".

No hipokyryzja i tyle.
  • Odpowiedz